Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Muzyka poszukuje fajnych utworów


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siema

Większość utworów jakie mam na telefonie znudziła mi się już dlatego potrzebuję pomocy w znalezieniu kilku nowych xD

Chodzi mi głownie o metal/rock ale także utwory takie jak żołnierze Westerplatte albo Wielka Polsko

z góry dziękuję :)

1363095337-U286162.png
Opublikowano

Guns n Roses, Velver Revolwer, Linkin Park, 30STM, Sigur Ros, Limp Bizkit, Rammstein, The Offspring, Sum41, In Flames, Scorpions, Pink Floyd, Red Hot Chilli Peppers, System of a Down.

Opublikowano

Guns n Roses, Velver Revolwer, Linkin Park, 30STM, Sigur Ros, Limp Bizkit, Rammstein, The Offspring, Sum41, In Flames, Scorpions, Pink Floyd, Red Hot Chilli Peppers, System of a Down.

 

Co by tu dodać hmm... Skillet,Rise against,papa roach.

25kr0nq.jpg
Opublikowano

hollywood undead zią wszystkie kawałeczki chociaż może się nie spodobac :)

Im większy rośnie na mnie flejm

Im bardziej mnie nienawidzisz tym większy fejm. ej

Opublikowano

koko koko euro spoko

[list]
[*][url="http://www.mpcforum.pl/topic/435586-tutreje-na-nostaleth/"]Mój tut rejestracji na Tajlandzkim nostale[/url]
[*][url="http://www.mpcforum.pl/topic/639995-tutwszystko-o-kartach-specjalisty/page__pid__4604876#entry4604876/"]Wszystko o kartach specialisty[/url]
[/list]

Opublikowano

Jeżeli lubisz dźwięk gitar, to polecam:

Metal -

-Korpiklaani

-Alestorm

-Arkona

-Fintroll

-TrollFest

-SlipKnot

-Godsmack

-Lordi

-Turisas

 

A jeżeli lubisz "Brudny dźwięk" inaczej mówiąc "trzy akordy darcie mordy" polecam street punk // Oi! // Ska lub ew. Punk Rock ;)

-All Bandits

-The Analogs

-Sex Pistols

-The Exploited

-Billy Idol

-Murderdolls

-podwórkowi chuligani

-The Junkers

-Awantura

-Awaria

-Włochaty (bardziej Anarcho-punk z dużym pacyfizmem)

-Apatia

 

a resztę sobie znajdziesz jak będziesz szukał kawałków :)

 

Pozdro

 

@niewiem32145

Nie wiem czy skumałeś ale napisał jasno że metal/Rock :D

== Weteran Silkroad International ==

Varios = 74Lv

Bow//Fire//Cold

Serv - Mercury = Isro

[*] 7 sierpnia rocznica kradzieży [*]

Opublikowano

up

 

Faktycznie xD zobaczyłem szybko i zrozumiałem że z podkładem Rocku i Metalu A w lose yourself Gra zajebistra gitara elektroniczna ;P

 

to może to

 

Wysyłam Zaproszenia na lockerz pisac PW Email

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...