Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

MCTitan [Zapowiedź][S+RP][No-Premium][NO-Wl][24/7][DEDYK]


R3public

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

MCTitan

Adres serwera: IP zostanie podane na starcie. Serwer będzie stał na bardzo dobrym hostingu, nie ma mowy o lagach.

Typ serwera: Surwiwal + RolePlay

Sloty: Na start 20

Administratorzy: H@ - Asantas ADMIN/MOD - poszukiwani

Modyfikacje: TOP SECRET - dowiecie się w swoim czasie

Opis serwera: Tutaj poczujesz się wolny. Możesz być zarządcą wioski, miasta, twierdzy, strażnicy, stolicy, możesz być kim chcesz... oczywiście możesz zostać handlarzem, kowalem, farmerem i każdym innym rzemieślnikiem.

Regulamin serwera : Na serwerze

Data otwarcia: 16.05.12 (godzina pozostaje nieznana)

 

 

 

System serwera:

 

 

 

Wioska to podstawa. Gracz, który chce należeć do wioski musi wysłać "list" do zarządcy z prośbą o przyłączenie. Jak zarządca się zgodzi zostajesz wieśniakiem . Od teraz możesz być farmerem, myśliwym, drwalem. Jeśli wioska zawiera ulepszenie alchemia - możesz być zielarzem. W skrócie:

1. Gracz rodzi się na spawnie

2. Idzie zarabiać dzięki JOBS / QUESTY

3. Ma wioski do wybrania gdzie chce zamieszkać

4. Pisze do zarządu wioski czy jest wolne miejsce i po ile są działki

5. Jeśli go stać to kupuje tam działkę

 

Wioska:

Wymiary: 50x50 (cuboid)

Cena założenia wioski:200k + czynsz co miesiąc 1k na 1 gracza w wiosce

Ilość graczy w wiosce: 10 graczy + 1 zarządca

 

Wioska może "ewoluować" w miasto lub strażnice. To decyduje o dalszej karierze zarządcy i wioski.

 

Miasto to siedziba handlowa. Do miasta łatwo się dostać nie trzeba pisać podania lecz kupić działkę w mieście by zostać jego członkiem. Zostajesz mieszczaninem. Od teraz możesz być kowalem, handlarzem (darmowe stoisko na targu), górnikiem. Jeśli miasto zawiera ulepszenie wieża możesz zostać strażnikiem. Poza tym miasto musi mieć swoją nazwę np. Canterlot.

 

Miasto:

Wymiary: 100x100

Wioska może ewoluować w Miasto (moderatorzy będą odwiedzali czasem wioski)

Ilość graczy w mieście: 20 + 3 zarządców (1 główny, 2 zastępców)

Czynsz: 2k od 1 gracza

 

Zamek to... każdy wie . Aby dostać się do zamku trzeba pisać do mistrza placówki (zarządcy), ale oprócz tego musi wykazać się siłą (mistrz wymyśla sposób ). Jeśli się dostaniesz do zamku dostajesz swój mały "domek". Od teraz możesz być strażnikiem, łucznikiem, awanturnikiem. Jeśli placówka ma dokupione ulepszenie medyk, możesz zostać medykiem. Zamek musi posiadać nazwę taką jak np. Zamek Drolus.

 

Zamek:

Wymiary: 100x100

Wioska może ewoluować w Zamek (moderatorzy będą odwiedzali czasem wioski)

Ilość graczy w zamku: 15 + 5 mistrzów (1 to zarządca) (każdy mistrz jest od czegoś innego)

Czynsz: 1,5k od 1 gracza

 

Miasto MOŻE ewoluować w Stolice. Stolica to największa siedziba handlowa gdzie przesiaduje król. Aby dostać się do stolicy trzeba wysłać "list" do zarządcy ziem i kupić działkę. Od teraz możesz być handlarzem, strażnikiem, karczmarzem, alchemikiem, posłańcem (jeśli król cię wybierze) i wiele wiele innych. Stolica może zarządzać jedną powstałą wioską!

Twierdza:

Wymiary: 125x125

Zamek ewoluuje w Twierdze jak dostanie pozwolenie i jeśli chce (bycie królem wiąże się z odpowiedzialnością). Oczywiście potrzeba jeszcze 500k na rozwój

Ilość graczy: 25 + król i 4 mistrzów broni

Stolica:

Wymiary: 200x200

Miasto ewoluuje w Stolice jak dostanie pozwolenie i jeśli chce (bycie królem wiąże się z odpowiedzialnością). Oczywiście potrzeba jeszcze 500k na rozwój

Ilość graczy: 40 + król + 3 ministrów (ziem, wojsk i zastępcą króla)

 

Zamek MOŻE ewoluować w Twierdze. Twierdza to największa siedziba wojskowa gdzie przesiaduje król. Aby dostać się do Twierdzy trzeba wysłać "list" do zarządcy i kupić działkę. Od teraz możesz być łucznikiem, strażnikiem, karczmarzem, medykiem, posłańcem (jeśli król cię wybierze) i wiele wiele innych. Każda siedziba wojskowa może najeżdżać wioski!

 

 

 

 

 

 

Ulepszenia:

Alchemia:

Koszt: 50k

Budynek: budynek ze stołem alchemicznym

 

Wieża:

Koszt: 100k

Budynek: wieża

 

Medyk:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Koszt: 100k

Budynek: chatka z czerwonym krzyżem

 

 

 

Vip i inne płatności

 

Na serwerze będzie system Vip

 

 

 

 

Vip:

Przed startem serwera - 7zł/mc

Po starcie serwera - 10 zł/mc

 

Jesteś zainteresowany ?

Pisz do Asantas'a!

 

Informacje

GG Asantas'a:

10897532

 

 

 

 

 

DODATKOWE INFO:

Placówkę (wioskę, miasto, itp.) może posiadać tylko vip!!!

Jeśli vip przestanie być vipem, a posiada on wioskę (lub inną placówkę) przechodzi ona w okres bezkrólewia, który trwa tydzień. Jeśli jednak zarządca nie kupi vipa na kolejny miesiąc - placówka zostaje usunięta, sprzedana lub przekazana innemu władcy (nie koniecznie vipowi).

­

Opublikowano

Będą 2 mapy:

  1. Główna
  2. Creative - gdzie dostęp ma tylko SuperVIP.

Co do wymagań (tylko VIP może być Przywódcą)

Chyba nie chcemy na serwerze XXXXX wiosek a w nich zero graczy?

To ogranicza ilość wiosek, a w dodatku VIP'A MOŻNA WYGRAĆ NA EVENTACH!

Rekrutacja Moderatorów: ON!!!

 

Umiesz posługiwać się komendami?

 

Lubisz pilnować porządku ?

 

 

Rekrutacja Modów na serwerze MCTitan Otwarta!!!

 

Wzór podania :

 

Nick w Minecraft:

 

Znane ci dobrze Pluginy:

 

Co to Cuboid?:

 

Staż w Minecraft:

 

Będziesz reklamował nasz serwer gdzie tylko się da :

 

GG:

 

Możliwość płacenia składek na serwer:

 

Przelewem czy SMS? (Przelew 10zł - SMS 19 zł):

 

Wiek:

 

Coś o sobie:

Dostęp do komend /f (ogólnie FACTIONS) ma tylko osoba z rangą "Przywódca".

 

Wymagania na założyciela:

  • 200k (/money)
  • Ranga VIP/SuperVIP

Jak tą rangę dostać?

  1. Piszecie do Admina/Moda, że chcecie założyć wioskę.
  2. Admin/Mod odbiera wam 200k z banku
  3. Dostajecie Cuboida 50x50 (to już jest wioska!)
  4. Dostajecie rangę ZAŁOŻYCIEL + możecie już założyć gildię

SCREENSHOTY Z SERWERA:

UWAGA !!! NOWOŚĆ!!!

 

SUPERVIP MA DOSTĘP DO CREATIVE!!!

 

SUPER VIP 19zl/ms

 

 

Możliwości SUPERVIP:

 

-komenda /kick !!! (lecz jak przesadzisz to SUPERVIP zostaje ci odebrany.

 

-200 k na start!

 

- Diaxowe Eq

 

Diz - dziękujemy... I ludzie !!! Kupujcie Vipy !!!

Bo serwer będzie miał opóźnienie !!!

Ogólne postępy:

Mapa 100 %

Pluginy 100 %

Hosting 65 %

NPC 80 %

Questy 65 %

Ekipa 40 %

Zalecany textur 75 %

Permissions 100 %

 

Lista moderatorów ( jak narazie)

 

Head Admin - Asantas

Moderatorzy - SayDay, Caler

Admini - ...

­

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...