Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Problem Z Fakturą


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam ;)

 

Przyjdę odrazu do rzeczy :P

Otóż ostatnio zmieniałem taryfę telefoniczną na nową, przy okazji zmieniałem Tak Taka na abonament w innym telefonie.

No i tu jest problem. Mam połączoną fakturę no i dziś dostałem sms, że opłata wyniesie ~150zł.

Dodam, że abonamenty na telefonach wliczonych w tą fakturę to następująco: 45zł, 50zł ( mój nowy abonament właśnie) i ten zamiast TakTaka czli 25zł. Razem 120zł.

 

I tu się pytam skąd te 30zl? Za aktywację nowego abonamentu płaciłem 1zł, ale przy okazji ustaliłem, że chce otrzymywać zbiorą fakturę i zmieniłem okres rozliczeniowy dostosowująć go do 1 z telefonów.

 

I teraz moje pytania:

- czy możliwe jest naliczenie jakiegoś "wyrównania"

- czy sporadyczne korzystanie z internetu + GPS + gg mogą dać aż 30zł? ( nie więcej jak 2-3 razy każde po 1-2 minuty korzystałem)

- czy może jeszcze coś innego?

 

Czekam na pomoc, bo jestem zdenerwowany tym :P

 

PS To sieć ERA

 

Pozdro,

 

Makin ;)

EXPmIpC.gif

Opublikowano

1. Możliwe, że ostatnio czegoś niedopłaciłeś / wziąłeś jakąś specjalną taryfę, za którą została doliczona opłata.

2. Nie powinny. Chyba, że ktoś robił coś bez Twojej wiedzy...

3. ?

 

A na fakturze nie powinny być czasem napisane składniki ceny? Tzn. Za co płacisz.

 

@Down

 

Sam korzystasz z tych 3 taryf? Czy to dla dziecka/ żony/ brata/ siostry/ etc.?

Możliwe, że ktoś Cię na coś naciągną, a nic Ci nie powiedział ;]

Hip-Hop nie umarł.

Opublikowano

No właśnie już na ostatniej tak było, tzn. nie wiem dlaczego naliczone prawie 20zł jako podstawowa taryfa i sam tera nie wiem.

EXPmIpC.gif

Opublikowano

Najlepiej w takie sytuacji podejść do salonu ery. Miałem kilka takich sytuacji, wszystko mi wyjaśnili (:

Wysyłam zapy na Lockerz !!!

Pisać pw z mailem.

Opublikowano
Zadzwoń do ery. Łatwo

:angry:

 

Mnhm... "Halo? Tu Zdisława X. Witam, czego chceta, zajęta jestem..." "Mam problem-..." "Beep-beep-beep" I proszę czekać przez 30min.

Tak ogólnie to nie polecam "ekspertów" od Ery. Za każdym razem jak do nich dzwonie, to w czasie w jakim z nimi gadam, sam rozwiązuje problem.

Hip-Hop nie umarł.

Opublikowano

Odwiedź salon a tam powiedzą Ci dlaczego ONI mają racje a Ty nie :D

Tak będzie najszybciej :) 30 zł - opłata aktywacyjna ?

Naprawde różne rzeczy sie dzieją. Zagadaj albo rzeczywiscie potem wszystko zostanie wyrównane albo internet Cię zassał bo nie wykupiłeś pakietu XXX

f.png

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...