Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Mpc Się Sypie.


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nie macie takiego odczucia, że mpc się sypie? Modkowie odchodzą, co raz więcej tematów oczerniających adminów etc. Spam się szerzy.

Co jest?

Wysyłam zapy na Lockerz !!!

Pisać pw z mailem.

Opublikowano

Eee...

1. Nie

2. Napisałem post :)

Odkąd założyłem tu konto wg. mnie nic się nie zmieniło.

roomy.png

Wczoraj do ciebie nie należy. Jutro niepewne... Tylko dziś jest twoje.

Opublikowano
Eee...

1. Nie

2. Napisałem post :)

Odkąd założyłem tu konto wg. mnie nic się nie zmieniło.

Dlaczego? Bo nie wiesz jak było wcześniej, na samych początkach >.>

 

MPC się nie sypie - ludzie przychodzą i odchodzą. Niestety dziś jest stan na -, wiele "sław" już nie wita na MPC.

Hip-Hop nie umarł.

Opublikowano

Wiadomo,że dzisiejsze MPC to nie to samo co kiedyś,ale nie uważam żeby się sypało...

Wydaje Ci się po prostu.Chyba,że to przez zainstniałą sytuację jaką był ban dla Kilo_Kartofli.

The Great Legend...

 

U4558-1228754140.png

ubppoints.png
Opublikowano
Eee...

1. Nie

2. Napisałem post :)

Odkąd założyłem tu konto wg. mnie nic się nie zmieniło.

Długo tu nie jesteś, więc nie widzisz zmian.

Kryzys daje się we znaki.

hejter naczelny | aktywny od 2k6 | król forumka | gold member | blue member | mpc champion | best member | exmod | exvip
Km5iG.png

Opublikowano

Zauważ, MPC się rozwija. Kiedyś było 10 000 użytkowników, teraz 9 razy wiecej prawie. Rush ~ 600 userów srednio. To nie ma się co dziwić.

 

Zapewne korzystasz z innych for i widzisz, że tam to też norma. Spamerzy jak i spam to chleb powszedni dla for.

A co do moderatorów, nikt nie jest niezastąpiony jak i wieczny. Dlatego jest ciągła rotacja i każdy ma szansę być moderatorem. A co później zrobi to tylko jego decyzja.

 

M~

EXPmIpC.gif

Opublikowano

90% mpc forum to dzieci NEO czekajace na hacki i piszace glupie tematy/posty......10% jest tych normalnych....To samo mowi za siebie......Procenty strzelalem, ale gdzies tak :D

Pomogę z matematyki, PW.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...