Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[SS] Tak zwany "NOOB CHAR" Agronas. Sprawdźcie to.


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, chciałbym przedstawić wam moją postać tak zwanego "NOOB CHARA" :)

 

Nick : JaLamus ( po prostu nick miał być śmieszny ;) )

Server : Agronas

Królestwo : Niebiescy ;>

Klasa : Woj body

 

Zaczęło mnie ciekawić pvp na niskim lewelu i postanowiłem stworzyć postać, która będzie w tym fachu prawdziwym mistrzem ;).

 

post-358417-0-59709500-1335898222_thumb.png

 

 

Tak, a teraz skile.

HMM.. 4098 Z WIRKA TO SPORO ? :)

post-358417-0-63704200-1335898582.png

 

 

Czyli tak jak widać. Umiejętności jeszcze nie są dobrze rozwinięte

-Aura M1

-Wir Miecza 1 pkt.

-Szarża 12 pkt.

-3Stronne 1pkt.

 

 

Więc teraz pora na eq...

 

HEŁM :

 

post-358417-0-22709300-1335898981.png

 

 

MIECZ :

 

post-358417-0-64625900-1335899139.png

 

 

ZBROJA :

 

post-358417-0-05788700-1335899243.png

 

 

BRANSOLETA:

 

post-358417-0-61198600-1335899378.png

 

 

TARCZA:

 

post-358417-0-91223600-1335899448.png

 

 

NASZYJNIK :

 

post-358417-0-07181300-1335899529.png

 

 

BUTY :

 

post-358417-0-64793600-1335899583.png

 

 

KOLCZYKI

 

post-358417-0-45425800-1335899643.png

 

 

DODATKOWE INFORMACJE :

 

- Postać zamierzam rozwijać tylko do 37 lewela, aby szkolić szarżę.

- Dziękuję za obejrzenie mojego tematu i zachęcam wszystkich do tworzenia "NOOB CHARÓW" :)

Opublikowano

Ale o co chodzi co mam sprawdzić ?

 

EQ masz dobre ale 4k na wirku m1 to nie wiem....

Opublikowano

Troche slabo po 4k kryt on bez eq powinno max 7k :) . Ja mam 35 lv eq all +9 5b bez kryt 5k .kryt po 9.2k . Na Server Arkantes :)

Zakaz handlu na forum.

Opublikowano

Ale o co chodzi co mam sprawdzić ?

 

EQ masz dobre ale 4k na wirku m1 to nie wiem....

Wirek ma na 1pkt a nie na m1;)

Więc całkiem nieźle:P

Pozdro

Siema Eniu;)


Opublikowano

Wirek jest na 1 punkt do tego Aura nadrabia ale niezapomnij o jej czytaniu

 

Ogolnie bardzo swietny wynik ale nie ma cos sie dziwic z takim eq :)

 

Licze na Like it

boreksygna.png

 

Sygnaturka Stworzona przez Necrotoss

Opublikowano

Jeżeli chcesz byc naprawdę pro elo na takim levelu zrób aure na co najmniej G1 i wtedy będziesz koksem.Bo masz pro eq jak na ten level ale eq to połowa sukcesu.

kirito_signature_final_by_trayylolz-d6jp

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...