Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Tutorial Revolutionmt2


Gość zalsers

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

nie wiem czy to do rejestracji na forum ale macie rejestracja :

http://revolutionmt2.com/index.php?page=Register&action=register

francuski client (prawie 600 mega ):

http://www.megaupload.com/?d=P53TBTTM

reje po angielsku lub francusku do wybrania lecz serwer chyba jest off nie wiem mam slaby net wiec nie sciagne

  • Odpowiedzi 53
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

jak no tym filmiku to prawda, to fajny serw www.youtube.com/watch?v=xZ30_1kEoR8

The past has gone

 

Opublikowano

RMT2 Drodzy przyjaciele,

 

Dzisiaj środa, wrzesień 16, 2009 to wielki dzień, a my z dumą informujemy, że praca w nocy na serwerze są już zakończone.

 

Tak samo jest z wielką przyjemnością informujemy Państwa, że RMT2 otwiera swoje podwoje dziś.

 

Aby grać w nasze piękne gra tak długo, prowadzone w naszym gronie są tu działania mające na celu:

 

1. Link do naśladowania dla VIP:

http://revolutionmt2.com/index.php?page action = ... = firstNew

 

Link musi na klienta niż VIP:

http://www.megaupload.com/?d=P53TBTTM

 

2. przejdź do rejestracji i stosować takie samo podejście jak beta.

 

3. Możesz grać RMT2 Like. Gra na 13 godz otwarcia dla VIP i 14 h dla VIP nie

 

Odkryjesz nowe funkcje, nowe grafiki, debug się krótki, znajdziesz coś nowego i nieznanego. Jednak możliwe jest, że pojawią się w całej przygody pewne niedoskonałości małych i tłumaczenia innych. Jest to normalne, mamy mały zespół i będziemy postępować w sposób ciągły poprawek.

 

Jak RMT2 jest lepsza od naszej wyobraźni drodzy przyjaciele staffiens i techników komputerowych. Jest to gra wyjątkowa.

 

Mamy nadzieję, że zabawa Wam dobrze i długo i dziękujemy z góry za uwagi przynieść do RMT2 społeczności jest rozszerzenie, i wiedząc, że to zależy od ciebie, że wciąż rośnie, ponieważ będzie naszymi ambasadorami

 

Całego zespołu życzę Witamy i Bon RMT2 gry, być fair play, szacunek dla innych i przyjemność będzie największym

 

jesli dobrze zrozumialem to to nie jest tylko dla vipow

 

Opublikowano
za 12 min może będzie tam link do rejestracji

zrobie temat na epvp moze cos wiedza i na tureckim forum(zajebiste)

Opublikowano

http://revolutionmt2.com/index.php?page=Register&action=register

 

a to?

 

Nie wiem czy można zrobić konto, bo nie sprawdzałem.

 

@sry, nie widziałem

It`s my life

9381.jpg

31584.png

21571.jpg

Opublikowano
za 4 min będę miał

OMFG jak jeszcze raz ktos napisze jakie ma sciaganie albo za ile mu sie sciagnie to ja raportuje bo to spam!

up ten link jest w 1 poscie

Opublikowano
Wie ktoś, czy to działa, ten RevolutionMT2?

Skad mamy wiedziec? Regi nie mamy... To co on na poczatku podal to jest rejestracja do forum xP.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...