Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

pjachuCraft Najtrudniejszy serwer Survival [No-Premium] [No-hamachi]


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Zapraszam wszystkich na nowy serwer pjachuCrafT

 

 

Wejdz na serwer a na pewno nie pożałujesz

:D

 

Ten serwer dostarczy ci Dreszczyku Emocji i Lęku

 

IP SERWERA:

 

176.9.92.111:25795

 

H@ serwera to : pjachu

 

ZAPRASZAMY WSZYSTKICH

Opublikowano

Moglibyście mi zresetować hasło ? Mój nick: MrScythe

Ogólnie zarejestrowalem się poprawnie, ale już jak wpisałem login to haslo niepoprawne..

Dobra już nei chce nie będę pół godziny zbierac na jakas frakcje, frakcje sa po to aby sie bawic a nie po to zeby jakies beznadziejna kase zbierac..

Nie polecam.

Opublikowano

Weź wyjdź

Zapraszam na serwer jak najbardziej ale zamkneli nam głowny temat ... gratz

 

Moglibyście mi zresetować hasło ? Mój nick: MrScythe

Ogólnie zarejestrowalem się poprawnie, ale już jak wpisałem login to haslo niepoprawne..

Dobra już nei chce nie będę pół godziny zbierac na jakas frakcje, frakcje sa po to aby sie bawic a nie po to zeby jakies beznadziejna kase zbierac..

Nie polecam.

Jestes poprostu zwyklym dzieckiem ktory nie potrafi grac i nie chce poczuc dobrego survivala idz sobie na FB tam ci dupe wyliza

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...