Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Ubijaka Craft Zaprasza [30 slotów] [Jobs , Zabawy ] [Surviwal + FB] [Ogarnięta Administracja]


Beszczelny

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witajcie Chciałbym Zaprezentować

wam nowy serwer!

 

 

 

Główne informacje

Nazwa Serwera: Ubijaka Craft

IP: f24.owncraft.pl:25098

Wersja serwera: 1.2.5

 

 

 

Podstawowe informacje

Typ serwera: Survival + FB

Potwory: Tak

Zwierzęta: Tak

Pvp: ON poza miastem.

WL: OFF

Premium: OFF

Nether: Tak

Sloty: 30

Dedyk: Tak

 

 

 

START 1.05.2012 godzina 14:30

Event o godzinie 20:00

 

 

 

Na serwerze odbywają się częste eventy!

Do Wygrania staki różnych przedmiotów eq oraz $ i doświadczenie.

 

 

 

Na serwerze można kupić nastepujące rangi za SMS:

Extra VIP - Pro eq, 3 stacki diamentów, 30k $, ranga Extra VIP na na forum i serwerze

VIP - Diamentowe eq, stack diamentów, 15k $, ranga VIP na forum i serwerze

Mini VIP - Żelazne eq, pół stacka diamentów, 15k $, ranga Mini VIP na forum i serwerze

Donator - gamemode do budowania, dbanie o serwer, ranga Donator na forum i serwerze

Więcej na serwerze oraz stronie!

 

 

 

Item Shop za SMS

Możesz kupić stack diamentów

Stack dowolnego itemu oprócz diamentów i mobspawnerów

Zestaw pro eq

Itemy Admina - Diamentowe eq oraz 2 stacki diamentów

 

 

 

Pierwsza działka kosztuje 15 000 $

Rozmiar 25x25.

 

 

 

 

Posiadamy stronę oraz forum!

Jak wejdziesz na serwer to poznasz jej adres jest to domena

Pl

 

 

 

 

Administracja:

 

MrGregoory GG:12544619 Skype: krwawy191

Beszczel GG: 25680542 Skype: beszczel2

Apollo678 GG;7864138 Skype: swalczak93

Brus Skype: koksbrus

Volgster GG: 28246215

Kodi1389 GG : 38041352 Skype: kowal6666666

Geosus Skype: michalk96

 

 

 

 

Screeny :

 

http://imageshack.us/photo/my-images/204/20120428215523.png/

 

http://imageshack.us/photo/my-images/687/20120429131948.png/

 

http://imageshack.us/photo/my-images/4/20120429132141.png/

 

http://imageshack.us/photo/my-images/21/20120429135052.png/

 

http://imageshack.us/photo/my-images/189/20120429190213.png/

 

http://imageshack.us/photo/my-images/21/20120429190225.png/

 

http://imageshack.us/photo/my-images/713/20120501143430.png/

 

http://imageshack.us/photo/my-images/528/20120501143440.png/

 

http://imageshack.us/photo/my-images/69/20120501143444.png/

 

http://imageshack.us/photo/my-images/401/20120501143448.png/

 

http://imageshack.us/photo/my-images/850/20120501143454.png/

 

http://imageshack.us/photo/my-images/338/20120501143532.png/

 

http://imageshack.us/photo/my-images/502/20120501143552.png/

 

http://imageshack.us/photo/my-images/528/20120501143605.png/

 

http://imageshack.us/photo/my-images/801/20120501143609.png/

 

http://imageshack.us/photo/my-images/99/20120501143621.png/

 

http://imageshack.us/photo/my-images/215/20120501143628.png/

Opublikowano

Serwer fajny bo można pobawić się w RPG i surviwal , można też sobie spokojnie budować na co pozwalają kontynery . .

Serwerek dobry : ))

Opublikowano

Serwer super miła atmosfera mili admini.

-Fajne pluginy

fajna ogólna formuła gry jest ciekawa

//////////////// ZACHĘCEM DO ZAGRANIA \\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\

WYMIATAM !

Opublikowano

Serdecznie zapraszamy Administracja !

:)

 

Przypominam że o 20 EVENT!

Mobo: ASRock 980DE3/U3S3 CPU: AMD FX-8320, 3500 MHz Cooler: Water Cooler Crosshair H80 GPU: Gigabyte 1060 6GB G1 Gaming

RAM: Kingston HyperX 2x4 GB 1886MHz DDR3 CL9 HDD: WD BLACK 500 GB SSD: Kingston XyperX 120GB 

PSU: Modecom Carbon 620W Case: Logic Concept A32 Zalman R1 White Mouse: SteelSeries Kinzu v3 + Steelseries QCK Keyboard: Modecom MC-800M Volcano LCD1: Samsung UE32H5500 LCD2: Packardbell Maestro 223DXL

Opublikowano

Dodam jeszcze raz że administracja jest zajebista dlatego że odpisuje na wiadomość i ma kulturę a nie tak jak na innych serwerach

 

Strona też jest fajnie zrobiona no i ta domena PL

Opublikowano

EVENT !!

 

Chcesz dostać 3 diametów ?

 

Napisz tutaj posta zgłoś się na mc do admina i da ci !

 

Wystarczy ocenić tutaj serwer poprzez napisanie posta !!

 

Na co czekasz ? PISZ !

Opublikowano

Dubel.

http://www.mpcforum.pl/topic/611388-ip-f24owncraftpl25098-rpgfbsurviwal-jobs-dzialki-vip-30-slotow-zapraszamy/page__p__4393418#entry4393418

|| exLider Minecraft || exMPC Media Lider || exModerator Single Player || exModerator Lineage2 || exModerator 4Story || exModerator Tibia || VIP ||

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...