Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[TuT]Wieczny sygnał migający w obwodzie


Cytryn

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam

Poradnik przedstawia obwody z czerwonego proszku i wtórników/przekaźników .

1.Potrzebne przedmioty:

Czerwony proszek Grid_Py%C5%82_czerwonego_kamienia.png

Wtórnik/Przekaźnik Grid_Czerwony_kamie%C5%84_%28przeka%C5%BAnik%29.png

2.Konstrukcja:

 

2012-05-0_rewswwe.png

Taka konstrukcja pozwala na bardzo szybkie oraz wolne miganie

 

2012-05-0_rewseqn.pngDzięki takiej kostrukcji możemy dłużej przytrzymać sygnał w obwodzie dzięki czemu piston dłużej będzie aktywny. Aby wysłać większą ilość sygnału czekamy dłużej zanim odetniemy dopływ sygnału

 

 

2012-05-0_rewseqx.pngMożemy też zrobić pojedynczy sygnał

 

Praktyczne wykorzystanie:

 

2012-05-0_rewswhw.pngMożna połączyć to z dozownikami oraz strzałami

 

 

2012-05-0_rewswha.pngAutomatycznie budujący się dom :P

 

3.Zasady:

Wtórniki/Przekaźniki muszą być ustawione w tym samym kierunku.

Opóźnianie sygnału polega na klikaniu PPM na wtórniki/przekaźniki

Kierunek nie ma tu znaczenia .

4.Wszystko wymyśliłem sam (przypadkiem)

:D

Opublikowano

Fajne, ale nie wymyśliłeś tego sam :D

Chyba, że chodzi ci o to, że u siebie, ale po internecie krąży to odkąd reapeatery wprowadzili :D

 

Ale leci like!

1351969276-U240495.png


 

Opublikowano

nie lepiej trochę oszczędniej

31brnb.jpg

Twój sposób jest najszybszy w sensie najszybciej płynie sygnał ale żeby go spowolnić trzeba go rozwalać ;/
Opublikowano

Na multiplayerze często się buguje. Najlepiej użyć takiego :

 

 

6IHWE.png

 

 

Jest wydajny i tani. W dodatku można go wyłączać i włączać bez resetu.

Opublikowano

Sprawdziłem na multi :P 20 takich małych obwodów połączonych z latarniami i lagi że hohoho :P

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...