Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Zmierzch Samurajów [dedyk] Jedyny w swoim rodzaju


iFluQs

Ankieta  

18 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy zagrasz na serwerze?

    • Tak
      13
    • Nie
      5
  2. 2. Ogl?da?e? filmik z serwera?

    • Tak
      5
    • Nie
      13

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Wczoraj ulepszyliśmy dungeon oraz posiadamy własny kanal ts ip ts3.ts-poand.pl kanal 714 ZmierzchSamurajów haslo 12345

Opublikowano

Polecam ! Znakomity serwer. Masz pełny wybór czy zostajesz działającym w nocy Ninją czy wiernym królowi Samurajem. Nie będę psuł fabuły, najlepiej sami wejdźcie !

Zapraszam wszystkich serdecznie na mój kanał youtube. Nagrywam CS:GO. Jeżeli ludziom będą podobać się moje filmy, będą łapkować, komentować i subskrybować, to będę wrzucał w miarę regularnie filmiki. Zapraszam do oceny mojego najnowszego filmu 1vs5 - clutch [ACE!].

https://youtu.be/ek1A_2F34HE

Opublikowano

Server do bani..

 

1.Gotowa Mapa

2.Frakcje nie wiadmo gdzie sa

3.Admini maja mniej niz 18 lat

4.Publiczny ts

5.Cheter biega a admin se z tego nic nie robi

NIE POLECAM

 

To moja opinia.

Opublikowano

1. Mapa gotowa ale co przeszkadza to komuś? Mapa była gotowa ale musieliśmy dużo przerobić pod serwer np dungeon

2.Frakcje wiadomo gdzie są tylko jest taki spam ,że all nie zaprowadze odrazu. Będzie filmik gdzie all będzie pokazane

3.Czy to coś zmienia ,że chodzimy do 2gim a nie do 3 liceum np ważne ,że staramy się zrobić świetny serwer

4.Kup mi ts to pogadamy. A poza tym ts nie jest na każdym serwie więc.

5.To ,że cie zabiła nie oznacza ,że ma chete

Opublikowano

4. Mozesz sam postawic...

5. On mnie nie zabil tylko bil z odlegolosci 5 kratek .... , inne osoby tez pisaly ze ma .

Opublikowano

Serwer Fajny. Polecam. Będę się nazywał : mewen

cooltext1062421582.png


"Barcelona's football shouldn't be watched with the eyes but with the soul. To see this team play is a delight for all." - Alfredo Di Stefano

Opublikowano

Chciałem tylko powiedzieć ,że jak zaczynamy grę to trzeba zeskoczyć na dół tam już wszystko ładnie wygląda. Mówię to dlatego iż niektórzy sobie odpuścili dlatego ,że spawn jest 2x2 dopóki nie skoczymy na dół

Opublikowano

Będę wierzyć osobom z postami powyżej 30, inaczej nie.Jak są cheaterzy to dodajcie plugin blokujący hacki.

461151420292002410470.png
Opublikowano

Mi się server podoba nie mam nic do Gotowej mapy i wieku adminów.

Pozatym najbardziej przeszkadza wam publiczny ts ^^?

 

W porównaniu do niektórych server mi się podoba i będę grać

niezważając na heiterów...

Opublikowano

Newsy z serwera:

1.Dziś będzie labirynt z ciekawymi nagrodami(dostępny dla graczy z vipem)

2.W najbliższym czasie niewykluczone ,że dziś lub jutro dodamy nowy dungeon loch pajaków

Opublikowano

Serwer Polecam -

1. Administracja ogarnięta i pomocna

2. Bardzo ładna i estetyczna mapa

3. Dobry pomysł na ''Ninje i Samuraje''

 

Jedyny minus jaki zauważyłem według mnie to brak magazynu na rzeczy.

Serwer polecam w 100%

Pozdrawiam nick w grze Janekiur

Eminem King of rap.

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Zapraszam na serwer. Mieliśmy mały problem ale już się z nim uporaliśmy REKRUTACJA NA MODOW ON! chcesz zostać modem napisz cos o sobie i dlazego chcesz zostać modem pod tym postem

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...