Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

PixelŚwiat[NoWL][NoPremium][Surv+RPG][Dedyk][1.2.5][40 slotów]


QwertyBreakPL

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Diamond_%28Gem%29.pngPixelŚwiatDiamond_%28Gem%29.png

inf0.png

de2zjo.gifAdres IP: 91.234.217.14

de2zjo.gifTyp Serwera: Survival

de2zjo.gifPotwory: Tak

de2zjo.gifZwierzeta: Tak

de2zjo.gifPvP: Tak

de2zjo.gifPremium: Nie

de2zjo.gifSloty: 60

de2zjo.gifBiala Lista: Nie

de2zjo.gifNether: Tak

 

pluginy.png

WorldEdit

WorldGuard

AuthMe

McMMO

Factions

I inne podstawowe (brak LWC)

zespol.png

Właściciele:

Huberturbanek97

Morrrrgan

Rasta_Faja

Admini: SkipeR

dodatkowe.png

Serwer jest nowy został stworzony w 20.04.2012. Jest to serwer Vps. Jeżeli będzie grało dużo osób to powiększymy do wyznaczonej ilości. Rekrutacja na Moda otwarta!

Opublikowano

Szczerze nie polecam. Na serwerze większość graczy to dzieci ... Na czacie występują bluzgi i można się dopatrzeć masy błędów ortograficznych!

 

PS.

Ponadto! Za jedynie 12 zł możesz zostać adminem!! Nie ważna jest wiedza czy też nastawienie do graczy... liczy się tylko kasa, także nie muszę mówić kto ma rangę admina.

Opublikowano

Szczerze nie polecam. Na serwerze większość graczy to dzieci ... Na czacie występują bluzgi i można się dopatrzeć masy błędów ortograficznych!

 

PS.

Ponadto! Za jedynie 12 zł możesz zostać adminem!! Nie ważna jest wiedza czy też nastawienie do graczy... liczy się tylko kasa, także nie muszę mówić kto ma rangę admina.

 

Siemka. Tak jak wyżej tez nie polecam serva.. Admini to jakieś dzieciaki których nie zależy na serwie tylko na kasie .. co świadczy o niskiej cenie admina.. co by było gdyby ktoś z was grał i jakiś dzieciak kupił to konto i po prostu wam tak coś usuną?? Jak ogólnie można sprzedawać adminy za 12zł .. admin powinien się wykazać i ogarnąć jakoś to .. a nie że kupi za 12zł ..

Żal mi takiego serwa bo fajny ale z takimi zasadami i taką administracją sory .. ale szkoda tylko czasu

 

Siemka. Tak jak niżej już pisałem polecam serva.. Admini to jakieś dzieciaki których nie zależy na serwie tylko na kasie .. co świadczy o niskiej cenie admina.. co by było gdyby ktoś z was grał i jakiś dzieciak kupił to konto i po prostu wam tak coś usuną?? Jak ogólnie można sprzedawać adminy za 12zł .. admin powinien się wykazać i ogarnąć jakoś to .. a nie że kupi za 12zł ..

Żal mi takiego serwa bo fajny ale z takimi zasadami i taką administracją sory .. ale szkoda tylko czasu

Chciałem tylko to to jeszcze raz napisać żeby inny to przeczytali ...

Opublikowano

Czy może mi ktoś powiedzieć za co dostałem bana ?

0092644162c54cbb9289b6e67ef37e4b.png


Respect is earned, not given. You people have done nothing to earn my respect. 


 

Opublikowano

Wbijac !

 

Siemka. Tak jak wyżej tez nie polecam serva.. Admini to jakieś dzieciaki których nie zależy na serwie tylko na kasie .. co świadczy o niskiej cenie admina.. co by było gdyby ktoś z was grał i jakiś dzieciak kupił to konto i po prostu wam tak coś usuną?? Jak ogólnie można sprzedawać adminy za 12zł .. admin powinien się wykazać i ogarnąć jakoś to .. a nie że kupi za 12zł .. Żal mi takiego serwa bo fajny ale z takimi zasadami i taką administracją sory .. ale szkoda tylko czasu

Siemka. Tak jak niżej już pisałem polecam serva.. Admini to jakieś dzieciaki których nie zależy na serwie tylko na kasie .. co świadczy o niskiej cenie admina.. co by było gdyby ktoś z was grał i jakiś dzieciak kupił to konto i po prostu wam tak coś usuną?? Jak ogólnie można sprzedawać adminy za 12zł .. admin powinien się wykazać i ogarnąć jakoś to .. a nie że kupi za 12zł ..

Żal mi takiego serwa bo fajny ale z takimi zasadami i taką administracją sory .. ale szkoda tylko czasu

Chciałem tylko to to jeszcze raz napisać żeby inny to przeczytali ...

OMG jak nie wiesz ile mam lat to zamkij dupe Ze admini to dzieci

Opublikowano

Wbijac !

 

 

OMG jak nie wiesz ile mam lat to zamkij dupe Ze admini to dzieci

 

Ta odpowiedź pokazuje jaki poziom reprezentuje obecny skład serwera... Proszę spojrzeć na podania na ich forum... Przykład : wuju napisał podanie w 1 dni gry, zadeklarował że będzie wnosił "składkę" i co ? Rangę admina otrzymał. To, że inni grają od obecnych adminów dłużej (znam bardziej innych graczy i ogólnie serwer) to nie ma znaczenia, bo ważna jest tylko składka.

Dziękuje, dobranoc.

Opublikowano

Siemka. Tak jak wyżej tez nie polecam serva.. Admini to jakieś dzieciaki których nie zależy na serwie tylko na kasie .. co świadczy o niskiej cenie admina.. co by było gdyby ktoś z was grał i jakiś dzieciak kupił to konto i po prostu wam tak coś usuną?? Jak ogólnie można sprzedawać adminy za 12zł .. admin powinien się wykazać i ogarnąć jakoś to .. a nie że kupi za 12zł ..

Żal mi takiego serwa bo fajny ale z takimi zasadami i taką administracją sory .. ale szkoda tylko czasu

 

Siemka. Tak jak niżej już pisałem polecam serva.. Admini to jakieś dzieciaki których nie zależy na serwie tylko na kasie .. co świadczy o niskiej cenie admina.. co by było gdyby ktoś z was grał i jakiś dzieciak kupił to konto i po prostu wam tak coś usuną?? Jak ogólnie można sprzedawać adminy za 12zł .. admin powinien się wykazać i ogarnąć jakoś to .. a nie że kupi za 12zł ..

Żal mi takiego serwa bo fajny ale z takimi zasadami i taką administracją sory .. ale szkoda tylko czasu

 

Chciałem tylko to to jeszcze raz napisać żeby inny to przeczytali ...

 

ja jestem jednym z moderatorów serwera jeżeli serwer ci się nie podoba trudno nie wbijaj ale jeśli nie wiesz ile mamy lat to się wa*

Mahumad_eune_23_2_logo.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...