Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nie ma. Ale na Ecsro jest exp x 10, wiec mozna na lajcie 90 wbic recznie =]

 

@Down:

Napisalem, ze nie ma przeciez ^^'

Luv ja ZSZC

<3

 

beztytuuhp.jpg

beztytuu2x.jpg

beztytuu3n.jpg

beztytuuazn.jpg

Admin Cienia
Opublikowano

Że wbić ręcznie idzie to każdy wie, tylko że on pyta o bota.. ;)

Astra G 2.0 Turbo 247KM 351NM

Opublikowano

tak jest auto select:

 

h ttp://lolkop.kilu.de/swsro_autoselect_2020.exe <--- tym patchujesz swoje media.pk2

h ttp://lolkop.kilu.de/private_server_loader.exe <--- zasysasz loadera bym zwiększyć zasięg autoselecta, odznaczasz English patch jeśli grasz na ecsro.

h ttp://lolkop.kilu.de/private_server_autopot.exe <--- oraz autopot przydatny do botowania.

 

Upload by lolkop

 

Źródło: epvpers

Ref-rosire

Admin Cienia
Opublikowano
tak jest auto select:

 

h ttp://lolkop.kilu.de/swsro_autoselect_2020.exe <--- tym patchujesz swoje media.pk2

h ttp://lolkop.kilu.de/private_server_loader.exe <--- zasysasz loadera bym zwiększyć zasięg autoselecta, odznaczasz English patch jeśli grasz na ecsro.

h ttp://lolkop.kilu.de/private_server_autopot.exe <--- oraz autopot przydatny do botowania.

 

Upload by lolkop

 

Źródło: epvpers

To jest autoselect a nie bot, a autopot do botowania ? Jak niema bota, i wystarczy samo słowo autopot. ;)

Astra G 2.0 Turbo 247KM 351NM

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...