Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Build]Irelia


Gość Why

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ja Ci pomogę sam teraz jeszcze rozkminiam ale teraz gram tak:

-buty merce/tabi

-wits end

-tf

-banshe lub omen (survi sytuacyjne najlepiej żeby było trochę hp w nim) warmog też może być

-atma

-survi

 

Można też zrobić taką wersje:

-buty sytuacyjne

-wits end

-mallet

-atma

-survi

-survi

Jak brakuje Ci sustajnu i grasz vs ad champ na topie to można gdzieś przed lub po wits endzie wcisnąć latarnie.Mam nadzieje ,że pomogłem przynajmniej trochę.

Edit:down czemu po 5 itemów? A build jak nr1 robiłem prawie taki sam kiedyś.

Opublikowano

Irelie możemy budować na kilka sposobów , za chwilę Ci kilka podam :

 

1 .

 

a) Ninja Tabi

B) Trinity Force [ Bardzo skuteczny item ]

c) Atma Impaler

d) Warmog

e) Guardian Angel

 

2.

 

a) Mercury

B) Trinity Force

c) Wits End

d) Force Of Nature

e) Shurelia / Warmog

01126666380217922511.gif

Opublikowano

Ch*jowe te wasze buildy. Irelia jest champem tylko na solo topa, na innych liniach się marnuje.

Po nerfie naszym corem jest lantern + berki. Potem Warmong + Wits End. Następnie Trinity Force i jakiś itemek sytuacyjny jak np. Banshee, FoN czy Thornmail. Pod koniec możemy sprzedać lanterna i kupić np. Guardian Angela albo Bloodthristera.

sygnampckopia_zps11d86fac.jpg

Opublikowano

Ch*jowe te wasze buildy. Irelia jest champem tylko na solo topa, na innych liniach się marnuje.

Po nerfie naszym corem jest lantern + berki. Potem Warmong + Wits End. Następnie Trinity Force i jakiś itemek sytuacyjny jak np. Banshee, FoN czy Thornmail. Pod koniec możemy sprzedać lanterna i kupić np. Guardian Angela albo Bloodthristera.

 

wlasnie ich buildy sa lepsze niz twoje, jezeli ty skladasz lanterna vs ap na linii to powodzenia do tego te buty to na 800 elo sa dobre gdzie ludzie mozgu nie maja

bez takich linków, ponowne umieszczenie ban 30 dni.

Opublikowano

Moze i bez linkow ale ci dam moj !

http://www.mpcforum.pl/topic/618151-build-irelia/

Dzisiejszy i gram na tym Build i GIT ! na dole masz calkiem

Opublikowano

wlasnie ich buildy sa lepsze niz twoje, jezeli ty skladasz lanterna vs ap na linii to powodzenia do tego te buty to na 800 elo sa dobre gdzie ludzie mozgu nie maja

 

Rozumiem twoją frustracje, ale poczytaj sobie na solomidzie albo na jakiś forach. Teraz Irelia dostała nerfa na W i bardzo mały ma lifesteal, dlatego zawsze kupuję się na nią lanterna, do tego berki jest to tz new meta. Z tymi dwoma itemkami siedzisz do około 20 min i farmisz cały czas. Można sobie pójść po Wits Enda albo odrazu zrushować Warmonga. Jeśli nie wierzysz to zobacz jak powiedzmy gra nią Dyrus czy GuardsmanBob. Na tym buildzie Lantern+Berki+Wits masz dość duża przeżywalność w early: troche m resa, armora no i ward który może uratować ci zawsze dupsko.

sygnampckopia_zps11d86fac.jpg

Opublikowano

@UP Kogo to obchodzi ,że Dyrus gra właśnie z tymi bootsami?

Jak Dyrus zrobi Irelie pod AP to też będziecie robić ją pod AP?

BRAIN ON.

Masz Wits end'a ,więc berki będą tylko zajmowały slot.

Mercury są niezastąpione,tenacity ftw.

PS. Irelia nie ma lajfstilu tylko hp reg.

xxcafs.png
Opublikowano

@UP Kogo to obchodzi ,że Dyrus gra właśnie z tymi bootsami?

Jak Dyrus zrobi Irelie pod AP to też będziecie robić ją pod AP?

BRAIN ON.

Masz Wits end'a ,więc berki będą tylko zajmowały slot.

Mercury są niezastąpione,tenacity ftw.

PS. Irelia nie ma lajfstilu tylko hp reg.

 

Jeśli by zrobił AP i by się rzeczywiście sprawdzał taki build to napewno też bym próbował tak robić. Co jest złego we wzorowaniu się na graczach którzy mają 2k+ elo?

Mercury można zrobić, ale myślę, że pasyw wystarczy. Na W irelia z każdym uderzeniem przywraca sobie HP, więc można nazwać do life stealem. Jeśli uważacie, że lantern i wits end to troll itemy na irelie to zapraszam:

http://solomid.net/guides.php?g=12879

http://solomid.net/guides.php?g=3274

sygnampckopia_zps11d86fac.jpg

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...