Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Q]Niszczyciele czołgów. Niemieckie czy Amerykańskie?


Sh33pek

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witajcie.

Pytanie takie jak w Temacie.

Chciałbym kupić sobie niszczyciela, tylko nie wiem którego.

Stug III czy Wolverine?

Proszę o wskazanie wad i zalet.

 

Dziękuje.

Banner-LegendsofShinobi3.png

Opublikowano

Ja bym ci radził ruskie szybkie zwinne z dobrą penetracją Amerykańskie wolne opanceżone + ruchoma wieża niemiecke moim zdaniem podkreślam moim zdaniem pośrednie ale i tak wybrałbym Rosyjskie ale wybór należy do ciebie i ty masz zdecydować którą nacją ci się lepiej gra

Opublikowano

Stug III

 

zalety:

- dobrze opancerzony

- szybki i zwrotny

- dobre działo

 

wady:

- nie ma wieży

 

Wolverine

 

zalety:

- dobre działo

- posiada wieżę

 

wady:

- słaby pancerz

 

Ogólnie polecam Stug III. :)

Opublikowano

Patrząć na V tiery SU-85, Wolverine, Stug III.

...

Su-85 ma najlepsze działo, słaby pancerz i mobilny.

Stug.. Pancerz troche lepszy ale i tak słaby, działo takie w miare z mobilnościa troche słabiej niż u SU-85.

Wolverinem nie grałem, ale ma podobne działo do stuga i obrotową wieże.

...

Ale patrzmy w przyszłośc czyli na TOP TD.

...

Object 704, w miare pancerz troche rykoszetuje, potężne działo.

T95... Od przodu praktycznie nie da się go przebić, działo ma dobre ale nie tak jak Objecta.

Jagdtiger, najcelniejsze i duża penetracja w dziale. Jest nawet możliwość że przebije on T95 od przodu. Co do pancerza jest nie najlepszy ale daje rade.

signature.png

Opublikowano

mam T95 i powiem ci ze nieliczni mnie przebija z przodu no ale to dopiero 9 tier jednak osobiscie grało mi sie lepiej Ob.704(na test serwerze sprwdzalem go) T95 zanim dupe dowlecze to juz czasem polowa druzyny zniszczona...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...