Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Sygnatura] MatiPLX


MatiPLX

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Czy ktoś by mi tą sygnaturke zrobił pod avek? Najlepiej w kolorze niebieski/ciemno niebieski oraz Cadance w koronie. P.S może mało jest ,,Brony" na tym forum, ale chciałbym żeby ktoś podjął tego zadania. :)

To co kolega wyżej zrobił jest ok, ale czekam na coś ciekawszego jak napisałem wyżej.

 

Jeszcze wam trochę ułatwię zadanie i dodam kilka vectorów:

http://90sigma.deviantart.com/art/Princess-Cadance-295789380?q=boost%3Apopular%20Cadance%20Vector&qo=0

http://aeroytechyon-x.deviantart.com/art/Princess-Cadance-Vector-275217434?q=boost%3Apopular%20Cadance%20Vector&qo=50

http://mokrosuhibrijac.deviantart.com/art/Princess-Cadance-Vector-296120580

http://th01.deviantart.net/fs70/PRE/i/2012/114/7/4/cadence_jumping_cheerfully_by_mylittlevisuals-d4xfk8k.png

no i mam nadzieje że ktoś w końcu mi zrobi wymarzoną sygnę :) (Będą Like'i).

Opublikowano

Jeszcze jeden ref przed upływem 24h a zamkne >.<

 

Ogarnij się, jeśli pisałeś refa o 14.27, to następny możesz drugiego dnia o godzinie 14.28 lub później !!

 

Zresztą Valky już Cie przecież powiadomił...

167161466687770313241.png

  • 2 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...