Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Detected] [28.04] SiroSix Public V15.7 *Unl.Ammo,AutoAmmo,RapidFire,Chams,ESP & More*


Unlike

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

1319394218-U173186.png

Sirosix 15.7

1319394209-U173186.png


Changes:
- undetected again, aimbot is now vip only
- Added Windows XP ESP(a new esp methode made by me works without worldtoscreen e.t.c.), undetected again
- small wr update
- fixed speed & instant spawn
- Added Super Unl.Ammo <- 100% credits to unknowpk & some to yazzn
- Activated some vip stuff till 04.01.12
- undetected again & undetected again
- activated some vip stuff, added autoammo(&ammothe), added automedic(&medicother), added autovotekick hotkey: V <- credits to unknowpk
- Added AutoVotekick(Antikick) public for some days
- updated & removed some d3d functions will be added back soon
- D3d stuff is back - big thanks to yazzn
- Updatz0red
- Added AntiAbnormalGamePlay for rockets nades e.t.c.(works good at zombie mod, you still get disconnect if you shot to fast or to much)
- undetected again
- Fixed some functions

 

1319394236-U173186.png

pub142.png

 

1319394245-U173186.png

XP 32bit

 

1319394199-U173186.png


https://www.virustotal.com/file/467f246c0e9b517fe9fcc148d8bfa45d6c8aab5395616dcaeea284872e20f29c/analysis/1335717287/

 

sam .dll


https://www.virustotal.com/file/17dc0c6910c26352e3a3f09b4d1be2743e1d7d935f635c0c720b4b5f3c28ba3d/analysis/1335794120/

1319394189-U173186.png


http://speedy.sh/HgCQV/S1r0-pub-15-7.zip

 

sam .dll


http://speedy.sh/fhjnt/PT-TP-uO-Uo6ua1ooAP-LO-I-u.dll

Opublikowano

Pierwszy! ;]

Zara będe ściągać .

W nąstępnym komencie .

Napisze czy działa i po ilu min/h crash.

Za wstawke Like ;]

Jeśli tylko pomogłem to daj like .

 

Dla Ciebie nic a dla mnie motywacja . ;]

Opublikowano

Mam problem gdy włączam cheata wyskakuje mi ze jest Failed to connect .... pierwszy raz mi soc takiego wyskakuje wczesniejsze wersje smigaly elegancko nawet zmienilem nazwe na six.dll w obydwu plikach i dalej nie dziala a nawet na prube sciagnołem innego cheata i bylo to samo niby pisze ze injectowanie zakonczone powodzeniem ale po zalaczeniu gry nawet hackshield mi sie nie włączyl i gry niedpalilo moze ktos wie co z tym zrobic .... z gory dziekuje.

Opublikowano

@@up wymien injector zainstaluj netframework 3.5 i 4.0 c++ 2008 to powinno pomoc

@up po co piszesz takie bezsensowne wypowiedzi? jak chcesz dajesz like i nie pisz glupich postow

Opublikowano

@Up

 

 

Krok 1. Sprawdź w skanie czy twojemu antywirusowi wykrywa wirusa.

Krok 2. Pobierz Hacka.

Krok 3. Wypakuj Hacka

Krok 4. Uruchom Injector (Plik .exe) za pomocą administratora.

Krok 5. Uruchom WarRock'a za pomocą Administratora

Krok 6. Włącz potrzebne opcje hacka używając strzałek.

Krok 7. Graj.

Uwaga! Gdy używasz hacka możesz dostać blokadę Konta! Musisz zrobić dodatkowe konto do hacków.

 

1398347001-U399156.png

Opublikowano

to macie pecha jakiegoś :]

ja gram i ładnie śmiga (jak każda wersja) ale czasami chamsy mi nie działają to ratuje się D3D Esp ( czy jakoś tak)

Prosiłbym o ściągnięcie 3% ?

:)

-.-

 

Opublikowano

wy chyba niezrozumieliscie.... poprzednie wersje mi dzialaly tylko w tej mam blad wymienilem injector i nic a net framework mam bo inaczej nieodpalilbym poprzednich wersji prawda?? .....

a pytam sie was bo juz chyba wszystkiego prubowalem i niemam pomyslow a to wy tutaj jestescie na biezaco ze wszystkim wiec chyba powinniscie wiedziec

PS. wszystkie stery aktualne uaktualnienia i aplikacje dla windowsa warrocka i neta pobrane i zainstalowane wiec prosze nastepnym razem nieuwazac mnie za jakiegos noba co to nieumie nawet hacka odpalic bo poraz ppierwszy raz cos takiego mi wyskoczylo.... dziekuje.

Opublikowano

ludzie poratujcie. każdy hack jaki niesciągne wyłancza WR po 3 min i wyskakuje jakes party program de........ licze na odpowied .

 

nic na to nie poradzisz,wiekszosc jest już wykrywalna

Opublikowano

@2up

Spróbuj tego hacka

http://www.mpcforum.pl/topic/613757-undetected-27-4r3d-ln3plvlqd-rvehicle-aimbot-autokick-opk-userma-telekill-esp-0delay/

 

Ps. To nie musi być koniecznie od hacka. Party program detected wyskakuje również np. wtedy gdy masz włączonego WarBot'a GG/Skype itp.

To też może być przyczyną

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...