Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Czysty survival 20 slotów tymczasowo. Do wygrania VIP Dedyk!


MineRusinPL

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

No może nie Czysty survival 20 slotów tymczasowo Do wygrania VIP

Witam Dziś chchał bym wam zaoferaować Serwer minecraft czysty survival

serwer dedykowany postawiony na dobraj maszynie

HeadAdmin: MineRusinPL

Admin: ImahaPL

Admin: Narhhus

Administracja bardzo miła ;]

ip serwera to 91.121.27.45:25047 albo (f18.owncraft.pl:25047)

Opublikowano

No może nie Czysty survival 20 slotów tymczasowo Do wygrania VIP

Witam Dziś chchał bym wam zaoferaować Serwer minecraft czysty survival

serwer dedykowany postawiony na dobraj maszynie

HeadAdmin: MineRusinPL

Admin: ImahaPL

Administracja bardzo miła ;]

ip serwera to 91.121.27.45:25047 albo (f18.owncraft.pl:25047)

Super serwr.Najpierw wygralem vipa a teraz mam admina ;] POLECAM ImahaPL

Opublikowano

Bardzo fajny server, survival, gdy ma sie fajny zamek lub baze i 3 ludzi mozna dostac cuba, wiec jest fajnie :) Polecam, lecz zdarzaja sie bardzo niemili ludzie, wiec jesli ktos bedzie spamil albo przeklinal to piszcze do admina, a jesli zadnego nie bedzie to wejsc na mumble, bo nie zawsze na serwerze sie jest :) Za przeklinanie oraz spam sa kary, od kickow po bany oraz karne rangi. Polecam server, mila administracja, ogolem mili gracze:)

Opublikowano

Moja indywidualna ocena:

Prezentacja: -1/10 - Za duże litery lepiej było skorzystać z generatora np:. mojego :P

Rozgrywka na serwerze 0/10 - Skopiowany spawn... Serwer jak każdy inny zero nowości.

Ogólna ocena 0/10 - Bo tak.

 

Serwera nie polecam!

 

 

Ashuan teraz to dojebałeś...

Mój nowy Internet:

2813783276.png

 

Opublikowano

A ja pragnę zwrócić uwagę, że na 5 osób , które się wypowiedziało, 2 to Admini tego serwera, a tylko te osoby (admini) wychwalali serwer i nikt inny -.-

Serwer kiepski jeden z adminów mianowicie ImahaPL znęca się na graczach: zabija ich, zabiera eq itp.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...