Skocz do zawartości

Silver_Craft ! Dedykowany, wiele możliwości, zapraszam !


sheep135

Rekomendowane odpowiedzi

Zapraszam na server Silver_Craft. jest on nieokreślonego typu, po prostu gracz wyznacza sam sobie działkę, idzie na surowcową, a po zdobyciu materiałów buduje domek, a dopiero na niego stawiany jest cuboid :) Czyli uproszczony system, żadnych gotowych działek itp. Ekipa serverowa jest prawie w pełni dobrana, nie ma jedynie moderatora. Jest łącznie 6 VirtualWorld.

World - główna mapa pod budowę.

World_nether - Mapa do wydobywania i eksplorowania tzw. "netheru"

World_the_end - Tak, wiem, że dużo osób chciało i udostępniliśmy tą mapę normalnym graczom. Zwykły the_end do wydobywania endstone.

Surowcowa - Najbardziej sensowna mapa, bo do surowców , tylko tam można robić kopalnie.

Wnetrza - Mapa w budowie, gracze typu VIP i z wyższymi rangami będą mogli zrobić domek wielkości 4x4x4 z dirtu a wnętrze na oddzielnej mapie wielkości nawet 100x100 (nieograniczony teren pod budowę pomieszczeń), na którą teleportuję się po wejściu na płytkę naciskową od drzwi (nie tylko płytkę, może być teleport bezpośrednio przez drzwi ).

Eventowa - Mapa do organizowania masowych wydarzeń na serverze, typu walki, maratony, podkopywanie dirt'a itp.: Za nagrodę.

 

Pluginów jest sporo. Posiadamy Anty-x ray, jail plugin, spectate plugin i więcej. Daje nam to pełną kontrolę nad graczami którzy mogą cheatować w jakikolwiek sposób . Nie zabrakło nocheat który monitoruje każde odejście zachowania gracza od normy ( np.: Brak obrażeń za upadek z wysokości itp). Grief został całkowicie wytępiony dzięki logom. Przez to że zbieramy logi z najbliższego miesiąca, zgriefowany domek można przywrócić bez wysiłku, za pomocą jednej komendy, wystarczy poprosić admina. Nie będę się więcej wypowiadał bo wiem że 90% osób chce tylko IP, więc macie tutaj : 91.121.118.135:25088 . Ewentualne IP w razie niedziałania jednego : f16.owncraft.pl:25088

Zapraszam - HeadAdmin servera : //TickPL

Odnośnik do komentarza

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający forum Silver_Craft ! Dedykowany, wiele możliwości, zapraszam !   0 użytkowników
    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...