Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, dostałem bana na moje 3 konta xDD i mam pytanie związane z nowym kontem. Kogo doradzacie zrobić?

1) Cler/Bard

2) Glavier

3) Bowman

4) Warlock/Cler

5) Warrior...

Aaa... i co sądzicie na temat postaci Wizard/Warrior ?XDD

Ps. Chciałem dodać że oczywiście char na bota : >

Merlin_PL.png

Last Msg wymiata :)) Do jakiegoś Turasa pewnie.

Opublikowano

warrior/cler dobry wiz/cler tez dobry i cler/bard(battlebard) wszedzie pt znajdziesz i niezle sie expi, rzadko padasz prawie w ogole na h lvlu i srednie dmg ;)

sygna1o.jpg

Opublikowano

Ok dzięki. Raczej wybiorę warrior/cler ; )) Kuźwa lecz nie w tym momencie mój internet (netis) muuuuli jak nie wiem o dziwo mpcforum mi się załadowało xD

Merlin_PL.png

Last Msg wymiata :)) Do jakiegoś Turasa pewnie.

Opublikowano

To już chyba Twój 5 temat odnośnie klasy która grać. Graj tą, która najlepiej przypada Ci do gustu. Ja polecam warrior/warlock (dla bardziej doświadczonych), a dla mniej zaawansowanych jak pisali wyżej warek/cler. A jak chesz więcej wiedzieć na takie tematy to wejdź na sro.com.pl

Jakiś ludź usunął...

Opublikowano

a to 15 sekundowe potionowanie nie przeszkadza w boceniu ? :> Może spokojnie expić na potworach na swoim lvl ? Rozwali gianta?

Warrior 1h sword, 2h czy axe

Merlin_PL.png

Last Msg wymiata :)) Do jakiegoś Turasa pewnie.

Opublikowano
a to 15 sekundowe potionowanie nie przeszkadza w boceniu ? :> Może spokojnie expić na potworach na swoim lvl ? Rozwali gianta?

 

Na lajcie. Wizz/bard (hlvl ofc) rozwala na bocie gianta ; >

76561198001815076.png
Opublikowano

Zapomniałem dodać ze recovery dev. na warriora na wyzszym lvlu wogule sie nie przydaje. Uzupełnia marny % hp. Juz lepiej sobie odpalić mana cycle bo lepsze ; >

76561198001815076.png
Opublikowano

Ja bym z bowem spróbował,bo europa mnie już nudzi.

tumblr_nrthjyZ6c31u4ug6zo1_500.gif
exMPC Media Team Lider || exMPC Graphic Team || exModerator || exMentor || VIP

Opublikowano
Ja bym z bowem spróbował,bo europa mnie już nudzi.

 

Co do bowa to polecam jakomś hybrytke int, gra jest o wiele ciekawsza niz w przypadku full str.

 

76561198001815076.png
Opublikowano

Ja sam mam bowa full str FF do 80lv a ma 67lv i na CTF z setem NPC rozwalam glavierów, którzy mają lepsze sety niż ja :P Więc polecam bowa full str.

Sig.png

Admin Cienia
Opublikowano

Ja gdybym miał grać jakąś nową to równiez wybrałbym bowa full str, ma później ładny dmg, skille odsuwające, zasięgowa, duża ilość hp trochę można by powymieniać ale oczywiście musiał być by to char ff bo inaczej to słabo widzę. :P

Astra G 2.0 Turbo 247KM 351NM

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...