Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[1.2.5][No-Premium][No-WL][Factions/Surv] pjachuCraft! [DEDYK 24/7][BEZ LAGÓW]


pjachu

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

wooden_sword.pngstone_sword.pngiron_sword.pnggold_sword.pngdiamond_sword.png

pjachuCraft

Najtrudniejszy polski serwer surviwalowy jaki znasz!

176.9.92.111:25795

 

Wersja: 1.2.5

Typ serwera: Factions/Surviwal

Sloty: 22

Moby: ON

Potwory: ON

PVP: ON

TRYB: Hardcore

 

"Wojna jest sądem królów; zwycięstwa są jej wyrokami"

Antoine de Rivarol

 

 

iron_pickaxe.pngiron_shovel.pngiron_axe.png

 

 

Rozgrywka na serwerze jest bardzo utrudniona, bez dobrego schronu nie przetrwasz, creepery, pająki, zombie nie są jedynym złem, które czyha za ścianami muru,

najgorsze dopiero poznasz, są to inni gracze, którzy tak jak Ty chcą się gdzieś schronić, chcą też Twoich surowców, a może tylko śmierci? Świat został zaplanowany

tak aby gracze byli zmuszeni do wspólnej walki, w krainie brakuje terenów, surowców i pożywienia, wszystko jest na wagę złota, czy wystarczy surowców dla wszystkich?

Każdy potrzebuje jakiegoś sprzymierzeńca więc na świecie zaczęły powstawać tzw. frakcje, aby posiadać oficjalny status frakcji trzeba zdobyć trochę Coinów, tu

budzi się kolejny problem, istnieją sposoby jeden jest długotrwały ale przynosi zamierzony efekt drugi zaś szybki i ryzykowny ale może zadecydować o naszej reputacji,

zabijaj potwory lub napadaj innych by zostać Królem własnej frakcji! To decyzja jaka zostanie przed Tobą postawiona już niedługo!

 

 

diamond.pngdiamond.pngdiamond.png

 

 

Bogowie rozgniewani postawą mieszkańców krainy postanowili odebrać im to co najcenniejsze, diamenty o które każdy walczył, teraz w krainie jest ich zupełny brak,

odnalezione złoża już nie smakują tak jak kiedyś, każde wykopane daje mieszkańcom rozczarowanie zamieniając się w zwykły kamień, jest to kara Bogów za wykorzystywanie

zaklęć pozwalających szybkie poszukiwanie diamentu! Nie chcąc karać jednak tych sprawiedliwych, pozatapiali diamentowe kawałki w zwykłych kamieniach tak aby sumienni

górnicy wciąż mogli wydobywać ten drogi surowiec.

 

zombie.pngspider.pngcreeper.png

 

Potwory, kiedyś ta kraina należała do nich, teraz zawzięcie walczą o jej odzyskanie, nauczyli się sprytnie pokonywać niedoświadczonych przez walkę wojowników, dlatego

każdy samotny mieszkaniec jest skazany na klęskę, sprzymierzone bestie poprzysięgły, że kiedyś odzyskają to co zostało im zabrane!

 

lever.png

 

Mechanika serwera nie pozwala na granie typowym oszustom, dlatego ten serwer jest schronieniem dla garstki normalnych graczy, nie działają tu cheaty, x-raye itp.

Administracja stara się aby gracze reprezentowali sobą jakiś poziom, dlatego zabronione są tu wulgaryzmy, obrazy, niszczenie punktów serwerowych, wszystko wynagradzane

jest banem! Jesteśmy dojrzałą ekipą z doświadczeniem, wiemy jak postępować z graczami, którzy nie potrafią się dostosować do prostych reguł gry!

 

Jesteś z nami albo przeciwko nam!

Opublikowano

Osobiście nie polecam

Nie lubię lagów ...

Na tym serwerze niestety lagi są takie że załamać się można :)

Pozdrawiam

Uwielbiam gre na serwerach SkyBlock


Masz fajny serwer SkyBlock? Napisz do mnie!


Na serwerach jestem pod nickiem Aridion 

Opublikowano

Prosze o dowody poniewaz na serwerze NIKT NIGDY nie mial lagow, serwer stoi na takiej maszynie, ze polowa wielkich serwerow ma gorsze parametry.

Opublikowano

Dubel.

http://www.mpcforum.pl/topic/609783-125no-premiumno-wlbukkitpre-start-powrot-najtrudniejszego-serwera-factions/page__p__4382510#entry4382510

|| exLider Minecraft || exMPC Media Lider || exModerator Single Player || exModerator Lineage2 || exModerator 4Story || exModerator Tibia || VIP ||

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...