Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[problem] Jak mogę zwiękrzyć wydajność BF3


32stycznia

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

siema

 

Jak mogę poprawić FPS na tym kompie:

 

Obudowa: SilentiumPC Brutus 410 Pure Black BT-410

 

Płyta główna: Asus M5A88-M AMD 880G Socket AM3+ (PCIE/VGA/DZW/GLAN/SATA3/USB3/RAID/DDR3)

 

Procesor: AMD Phenom II Quad Core X4 955 AM3 BOX

 

Chłodzenie procesora: SilentiumPC Fortis HE1225

 

Grafika: Sapphire ATI Radeon HD6870 1GB DDR5/256bit DVI/HDMI/mDP PCI-Express

 

Dysk twardy: Western Digital Caviar 500GB SATA2 (WD5000AADS)

 

RAMy: Goodram DDR3 8GB 1600MHz CL9

 

Zasilacz: XFX Core 450W

 

Nagrywarka: Sony nagrywarka DVD AD-5260S czarny OEM

 

Gram Ultra grafice 1600x900 FPS na pustym serwerze 25-33 jak latam po mapie helim i patrze sie na otoczenie np. budynki. Jak w niebo i morze to 54 FPS. Wchodzę na serwer z mapą Kaspijska Granica 48/64 przelatuje nad mapą i mam lekkie ściny frezy na pół sekundy itp. Nie zdążyłem włączyć komędy na FPS bo mnie wyrzuciło z gry. Co do proca temp. sprawdzana OCCT +47 C^ a w grze +55 C^. Mam FXXA na grafikę, a config na FPS od z tut od googlusa nie wiele daje ;/

Opublikowano

Graj na High, zbytnio się nie różni od Ultra. Mam prawie identyczny sprzęt (gorszy procek od ciebie) i z cfg googlusa na High najmniejsza ilość fps to bodajże 55. Na singlu nie spada poniżej 60 i trzyma w granicach 70-80fps z porywem do 130.

7m9a.png


Opublikowano

Asus P8H61 Rev.3.0

Intel Core i5 2500 3,30 GHz BOX

Kingston HyperX DDR3 2X4GB 1333MHz CL9 Red

Chieftec (GPS-550A) 550W

GeForce with CUDA GTX 560Ti Gigabyte 1GB DVI&HDI (PCI-E)

Seagate 1 TB Barracuda (64MB, SATA/600)

 

 

na tym sprzęcie w Multi na jakich pogram ?

Opublikowano

[members=lackidacki] ma rację, musisz zmniejszyć ustawienia na High, nie robi to wizerunkowo większej (prawie żadnej) różnicy, a freezów nie powinno już być. Możesz jeszcze pobawić się gameboosterem, możesz też zainstalować FXXA na wydajność, nie na grafikę.

 

 

 

Asus P8H61 Rev.3.0

Intel Core i5 2500 3,30 GHz BOX

Kingston HyperX DDR3 2X4GB 1333MHz CL9 Red

Chieftec (GPS-550A) 550W

GeForce with CUDA GTX 560Ti Gigabyte 1GB DVI&HDI (PCI-E)

Seagate 1 TB Barracuda (64MB, SATA/600)

 

 

na tym sprzęcie w Multi na jakich pogram ?

Pisz tutaj:

http://www.mpcforum.pl/topic/475225-info-czy-pojdzie-mi-battlefield/

Opublikowano

Asus P8H61 Rev.3.0

Intel Core i5 2500 3,30 GHz BOX

Kingston HyperX DDR3 2X4GB 1333MHz CL9 Red

Chieftec (GPS-550A) 550W

GeForce with CUDA GTX 560Ti Gigabyte 1GB DVI&HDI (PCI-E)

Seagate 1 TB Barracuda (64MB, SATA/600)

 

 

na tym sprzęcie w Multi na jakich pogram ?

 

Ultra, stałe 40+ FPS

 

Ja ci polecę do tego zestawu co masz dokupić cooler na CPU i go kręcić. To samo grafę. Wykręć ją porządnie i masz.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...