Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam ,mam pytanie co mam zrobic jak loguje sie na prywatny serwer (inne dzialaja normalnie)

1.loguje sie

2.robie postac

3.daje create

4.wchodze na postac

 

i nagle wyskakuje mi jakis error ;/ :

 

2009.9.16 15:34:32

OS : Windows XP 5.1 (Build: 2600)

CPU : GenuineIntel Intel® Pentium® Dual CPU E2200 @ 2.20GHz @ 2202 MHz 2039MB RAM

Video : Intel® 82945G Express Chipset Family (4436)

PosCode : LS1(83) 0:0:0 2/0 [752]

 

Assertion failed: Index<=ArrayNum [File:d:\work\ct2final\2009_04_01\warfare2110\core\inc\UnTemplate.h] [Line: 532]

 

History: FinishDestroyedActors <- ULevel::CleanupDestroyed <- UMasterLevel::CleanupDestroyed <- UMasterLevel::RemoveAllLevels <- UMasterLevel::AddFirstLevel <- LocalMapURL <- UGameEngine::Browse <- ClientTravel <- UGameEngine::Tick <- UpdateWorld <- MainLoop

 

Mogl by ktos to wytlumaczyc bardzo prosze :) (jesli ktos bedzie chcial to dam mu kilka *5

Obecnie nick : ZakonMarii lub Zakon4Fun :P

Opublikowano

@UP Prawda!

 

TOPIC:

Ściągnij i wklej jeszcze raz patch z serwera.

Upewnij się czy masz dobrą wersje gry.

Jeśli pomogłem daj 1*

Wysyłam zapy na Lockerz !!!

Pisać pw z mailem.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...