Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie]kolejna porcja screenow tymrazem z m1


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam ze wzgledu na to ze ostani temat cofnelo a kilu osobom chyba przypadly do gustu poprzednie lokacje z Doliny Orkow, postanowilem napisac nowy i przedstawic wam wyglad m1,m2 na moim serwerze. Pozdrawiam i zapraszam do ogladania.

 

FILMIK::

http://www.mpcforum.pl/videos/view-4130-serwer-monolatria-przejazdzka-po-m1-shinsoo/

 

 

 

URL=http://imageshack.us/photo/my-images/62/0426002717.jpg/]0426002717.jpg

0424232050.jpg

0424232415.jpg

 

0423191737.jpg

 

0424210648.jpg

 

0424210558.jpg

 

0423192053.jpg

 

66252866.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

0424211208.jpg

 

0423104145.jpg

 

0423192032.jpg

 

0423192047.jpg

xxxxxxxxxxxxxxxt.jpg

 

 

Lasy

 

 

0424232716.jpg

 

0424232635.jpg

 

0424232151.jpg

0424232656.jpg

 

 

Shinso m2

 

 

0424233102.jpg

0424233219.jpg

0424233421o.jpg

 

 

 

 

Wiecej bedzie mozna zobaczyc podczas bety na moim serwerze =)

(\_/)

(o.O) This is Bunny. Copy Bunny into your signature

(> <) to help him on his way to world domination.

Popacz jak wyglada grafika w metin by me xD

http://www.mpcforum....-po-m1-shinsoo/

Opublikowano

daj ss z:

 

-pustyni

-lasu red i normalnego

-gory sohan

-v1 i v2 pajaki

-v1 i v2 grota

-ognista ziemia

-smocza komnata(ta gdzie sie respi beran-setaou)

-m2(m2 jinno itd.)

-lochy małp

-

//nieregulaminowa sygnatura
//BR3ND

Opublikowano

daj ss z:

 

-pustyni

-lasu red i normalnego

-gory sohan

-v1 i v2 pajaki

-v1 i v2 grota

-ognista ziemia

-smocza komnata(ta gdzie sie respi beran-setaou)

-m2(m2 jinno itd.)

-lochy małp

-

 

Hey ogolnie map typu loch malpy czy jak kto woli dungeony raczej nie bede przerabial z racji tego ze zamierzam skupic sie na m1m2 kazdego panstwa oraz dolinie byc moze jeszcze 1-2 mapki inne zostana troche zmienione.Bo od strony tego jak wygladaja to jedno ale w takich lokacjach poprostu dodam metiny bosow i unikatowe moby ^^.

 

Pozdrawiam.

(\_/)

(o.O) This is Bunny. Copy Bunny into your signature

(> <) to help him on his way to world domination.

Popacz jak wyglada grafika w metin by me xD

http://www.mpcforum....-po-m1-shinsoo/

Opublikowano

Awesome, trudno coś takiego zrobić? <3

 

nie jest trudno wystarczy dobry edytor map i git...

28c3ecd4a26c.jpg

Opublikowano

no widzę ładnie się postarałeś. Pewnie serwer też z takim podejściem zrobisz dobry. Widze bierzesz pod uwagę każdy szczegół. Taki hardzik z takim wypasem to miód z miodem :)

Opublikowano

no widzę ładnie się postarałeś. Pewnie serwer też z takim podejściem zrobisz dobry. Widze bierzesz pod uwagę każdy szczegół. Taki hardzik z takim wypasem to miód z miodem :)

 

Bardzo dobrze opisane! =)

Opublikowano

Narazie nie mam na to za bardzo czasu ale w przyszlosci kto wie , W weekend a dokladniej w sobote od 12-13 zrobie Bete tak wiec bedzie mozna sobie pogra na moim cliencie.

(\_/)

(o.O) This is Bunny. Copy Bunny into your signature

(> <) to help him on his way to world domination.

Popacz jak wyglada grafika w metin by me xD

http://www.mpcforum....-po-m1-shinsoo/

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...