Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Problem]Nie mogę wejść na serwery


Show1

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam

 

Mam problem związany z grą Warrock, a mianowicie nie mogę wejść na żaden serwer czy to Europe, czy to International. Gdy klikam na np. International to w lewym górnym rogu wyświetlony jest 1 lvl z moja nazwą. Próbowałem Check Files,Reinstal gry, wyłączenie antywirusa. W kwarantannie nie ma żadnych plików z Warrocka. Proszę o pomoc.

Opublikowano

2.14 Brak listy serwerów?

 

Ależ powszechny i wkurzający ostatnio problem. Ponieważ kilka osób pisało do mnie w tej sprawie postanowiłem poszerzyć swój poradnik.

 

 

Całkiem możliwe iż błąd ten jest spowodowana brakiem twojego adresu IP w bazie regionów K2.

 

Każdy region ma dostęp do określonych serwerów od czasu ostatnich zmian i usunięcia serwera Poland.

 

 

A skąd je pobiera? A stąd:

 

 

http://www.maxmind.com/app/lookup

Upewnij się więc czy napewno jest tam twój adres. Możliwe, że schrzaniono coś przy aktualizacji i twój wyleciał.

 

Wchodzisz więc na stronę powyżej i wpisujesz swój adres IP.

 

 

Jeśli nie masz pojęcia jaki on jest to:

 

 

Start >> Uruchom >> cmd >> ipconfig /all

 

 

 

 

Jeśli będzie to problem leży gdzie indziej ale jeśli nie to trzeba po prostu napisać do maxmind'a i poprosić o aktualizację.

 

 

http://www.maxmind.com/app/support_request

 

 

 

W treści podaj swój kraj, miasto, kod pocztowy i inf. o adresie IP.

 

Licz się jednak z dość długim oczekiwaniem bo dla jednego adresu IP nie zrobią aktualizacji.

 

Musi zebrać się ich więcej.

 

by razor130

Opublikowano

#CośNieTak - Autor napisał że ma taki problem po wejściu ma serwer, czyli listę ma.

 

#Top Są to zlagowane serwery WarRock'a. Trzeba trochę poczekać, innego wyjścia nie ma. To jest wina G1.

NU94p9A.gif


Wracam..


Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...