Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[P] Błąd po zainfekowaniu pliku


trzeci323

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

wiec tak :

chcialem sam dla sb stworzyc mod(chams/wallhack)

korzystalem z tych stron :

http://www.mpcforum.pl/topic/247186-tut-jak-zrobi-chamswallhack-modding/

http://www.mpcforum.pl/topic/215535-tut-jak-wstrzykiwa-mody/

zrobilem wszystko tak jak jest podane i chcialem sprawdzic jak dziala moj wallhack

wiec wszedlem na combata i wyskoczyl mi taki blad :

"Unable to run the game due to the client file beim corrypta"

Wyrazy napisane powyzej kolorem czerwonym moga byc zle napisane

bo nie wyraznie napisalem na kartce a combat nie chce mi sie wlaczyc ;/

.

.

.

.

.

Opublikowano

Bypassa trzeba.

Bez tego ani rusz.

 

A wgl. nie usuwasz pliku tylko jak jest RezNew usuwasz New i zamieniasz =D

Opublikowano

Po 1 :

 

blad

gowno i tyle

Gówno to nie jest.

Tylko twoje doświadczenie tyle powiem.

 

Bypass - czyli technika ominęcia zabezpieczeń nexona, tak aby działały Ci te lepsze mody.

=D

 

Wbij na GG powiem Ci co masz zrobić z tym Rs.rez'em zinfectowanym.

Ale ostrzegam, jeżeli bd spamił = wypierdalaj ;D.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...