Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Vectoron1

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nie, nie i jeszcze raz NIE.

Pozdrawiam (nie) ogarniętego Midasa, który zmienia pore dnia na survivalu.

Nie zagram NIGDY na tym serwerze. Nie polecam.

 

Dzięki za bana na IP :P

I tak u was nie gram, poza tym mam zmienne IP

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

challenger.png

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Opublikowano

Nie, nie i jeszcze raz NIE.

Pozdrawiam (nie) ogarniętego Midasa, który zmienia pore dnia na survivalu.

Nie zagram NIGDY na tym serwerze. Nie polecam.

 

Dzięki za bana na IP :P

I tak u was nie gram, poza tym mam zmienne IP

 

A więc tak.. ocena jest fałszywa, gdyż zacząłeś każdego wyzywać a szczególnie Adminów...

Więc sie nie dziw, że dostałes bana :)

 

A po drugie mam ss'y z tym Twoim pieknym słownictwem do Admina :)

 

W każdej chwili mogę go wstawić nie ma problemu.

TigeR PoweR
 

 
 Daj LIKE dla tygrysiaka :3

Opublikowano

Chętnie obejrzę te screenshoty.

Napisałem coś takiego :

"na huj zmieniasz porę dnia? Za przeproszeniem."

Potem zaczynałeś "adminować" i mnie wkurwiłeś, wyzwałem od szmaty no i tyle.

Nie polecam jeszcze raz serwera, z tego co pamiętam nawet nie stać ich na zrobienie rang takich jak "admin", "gracz" itp. :)

Pozdrawiam wszystkich grających i jednocześnie współczuję. Niestety, takie czasy. Dzieci są wszędzie, niektóre nawet dostały posadę admina bo wyłudzili od rodziców ciężko zarobione 10zł. żeby być admem.. Cóż..

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

challenger.png

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Opublikowano

Bo wiekszosc graczy tego serwera to boty które nawet zarejestrowac sie nie potrafią, i pozatym NeraVo twoje tłumaczenie jest żalosne, i wytłumacz co to znaczy "adminować" bo ja cie nie rozumiem. Nie potrafisz sie dogadać to nie moja wina, to wina twoich rodziców którzy wychowali takie dziecko, nie masz sie czym tłumaczyć bocie.

Opublikowano

@up2 A ty to może dziecko nie jesteś jak piszesz ''huj'' ty debilu do szkoły się wybieraj! Jak nie wierzysz to do słownika zajrzyj. xD

A serwer taki jak każdy inny czyli nic nowego.

58752091951397908521.png

Posty:

 

50 Postow OK

 

100Postow Ok

Opublikowano

Dostałem bana , za rzekomego fly hack , gdy nic takiego nie posiadam . -.-

 

Pomoże ktoś . ?

 

Mam tam dość duży dorobek . ; cc

 

Wszedł adamus czy jakoś tak i wyskakuje kicked : fly hack . ;cc

polaczeniej.png

Pomogłem ? Daj lajka . ; )

 

Wiadomości bez koloru są pisane z telefonu. :)

Wiadomości z kolorem z komputera.

Opublikowano

Wasze sprzeczki są bez sensu ale rozumiem adx52x bo tak samo raz na serwerze miałem a co do NeraVo to go popieram i mam w dupie to czy wypada klnąć czy nie i admin jest popierdolony, tyle teamtu.

 

 

Codo Admina (Dzieci i ryby głosu niemają!!!) :P

mca.pngmca.pngmca.pngmca.png

Opublikowano

@up Jezeli sadzisz że ryby i dzieci głosu nie mają to oznacza że nie umiesz mówić :)adx52x pisz do mnie na skype (urband6) jeżeli sa jakieś problemy. I pozatym Unban już masz

Opublikowano

Macie podobne uczucie, że jak pisze w temacie publikacji [sURV] to wiecie że miasto/mapa jest brzydkie/brzydka?

 

Wg mnie [sURV] to taka wymówka na to że mapa jest do dupy, bo w końcu to jest SURWAJWAL!

 

Serwer wygląda jakby Admin na creative bądź komendach znalazł wiochę, dobudował coś "magicznymi" itemami i zrobił z tego serwer... O kurdę, wyjawiłem tajemnicę serwer'a. Mieć nieskończoność itemków i zbudować taki shit. To chyba hardcore!

CPU: Intel Core i7 6770K @ 4,0GHz
GPU: Zotac GTX 780Ti AMP Edition
RAM: Kingston 2x8GB

Case: Cooler Master HAF X

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Usuwam na prośbę autora.

|| exLider Minecraft || exMPC Media Lider || exModerator Single Player || exModerator Lineage2 || exModerator 4Story || exModerator Tibia || VIP ||

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...