Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

mam jeden problem ponieważ jak znajdę Uniqta w Isro to wokoło niego to nie widze go i nie moge na niego kilknąc i go atakowac to samo mam z V wszystko znika moze jest na to jakis program :) ??

Opublikowano
mam jeden problem ponieważ jak znajdę Uniqta w Isro to wokoło niego to nie widze go i nie moge na niego kilknąc i go atakowac to samo mam z V wszystko znika moze jest na to jakis program :) ??

 

a teraz napisz to normalnie tak aby ci ktoś zrozumiał :D

*SYGNATURA KTÓRA BĘDZIE ODPOWIADAĆ MAJKELOWI*

Opublikowano

Chodzi mi oto jak szukam uniqata to jak go znajde to wokoło niego są potwory i jak chcem jego zaznaczyc to zanzaczam jakiegos moba który go chroni i nigdy nie moge w uniqata walic ;/ o to mi B

Opublikowano

Dalej piszesz jakbys nie wiedzial co piszesz..

juz bylo mowione, jedynymi opcjami sa:

-media pk2 z 5x wiekszymi uniqami

-lub kup sobie sbota ktory ma autonamierzanie uniqa w okolicy naszej postaci..

sygna1o.jpg

Admin Cienia
Opublikowano
Chodzi mi oto jak szukam uniqata to jak go znajde to wokoło niego są potwory i jak chcem jego zaznaczyc to zanzaczam jakiegos moba który go chroni i nigdy nie moge w uniqata walic ;/ o to mi B

Jeśli nie zrozumiałeś powyższych postów to już nie da rady Ci pomóc. Closed.

Astra G 2.0 Turbo 247KM 351NM

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...