Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

No To Posypały Się Bany :p


chuck180

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Niewiem jak wy ale dostałem dziś 2 bany na 2 konta , chociaż na jednym prawie wogóle nie grałem. Myślę iż chodzi tu o podmianę clienta. Próbowałem odpalić hardmoda no i banik 7 dni :D 27k banów ^^ Radze teraz nie podmieniać żadnych plików w cliencie ^^

Opublikowano

Ja dostałem już kolejnego bana za korzystanie z CL w ibocie . Na tydzień . Przedtem innym kontem też dostałem na tydzień . Też za ibot'a taka sama sytuacja .

7799.jpg6077.png
29163.gif28879.gif
29379.png27734.gif
20972.gif29098.jpg
21191.jpg27533.png
14119.gif 29360.gif

...WKS PANY...


"Per Aspera Ad Astra."
Opublikowano

na sbocie na clientlessie z dostalem bany na 15kont 0banow wiec wniosek prosty SBOT ROX !!! i na serwy mozna wbijac ludzie cyrk:D

PostalDude - Iris - 90

Opublikowano

Ja na 2 kontach dostałem 1 bana ( na tym na którym był odpalony bot ), staler przeżył. Dodam, że używałem SROKinga. Radzę uważać ;).

16.04.2010r - 666 postów :-).

Opublikowano

2xUp Vinyl tu sie zgodze Sbot rox a co do tego to chyba Gejmax cos robi a nie tylko siedzi na dupie...

 

Down@ wiem ze tak bylo juz ale zobaczymy za 2-3 dni czy bedzie cos lepiej czy nie a jak to polacy beda sie wkurwiac kupia premke co poniektórzy a Gejmax bedzie sie smiac ze niemozesz wbic i cieszyc ryja z zyskow

Und3rsoldier.png

Opublikowano
2xUp Vinyl tu sie zgodze Sbot rox a co do tego to chyba Gejmax cos robi a nie tylko siedzi na dupie...

 

Joymax jajo robi... Pamiętam, że 1,5 roku temu robił dokładnie to samo co teraz. Po miesiącu wszystko wróciło do normy ( wiecie chyba o czym mówię...)

Jakiś ludź usunął...

Admin Cienia
Opublikowano

@up

Racja, tylko że tu powrócą za tydzień, chyba że zbanują ponownie.

 

Btw ja używam Sbota i nie dostałem bana na żadne konto, ani pół. ;)

Astra G 2.0 Turbo 247KM 351NM

Opublikowano

miałem Srokinga używałem 24/7 na 3 kontach jak wyszła nowa wersja (płatna) to nie bociłem i bana nie dostałem. hahahhahahah WOLNE SERVY

UWAGA !! RYŻAKI BIORĄ SIĘ ZA NAS !!

Admin Cienia
Opublikowano
miałem Srokinga używałem 24/7 na 3 kontach jak wyszła nowa wersja (płatna) to nie bociłem i bana nie dostałem. hahahhahahah WOLNE SERVY

UWAGA !! RYŻAKI BIORĄ SIĘ ZA NAS !!

Niema co się tak cieszyć, za tydzień goldfarmy chinoli wrócą.

Astra G 2.0 Turbo 247KM 351NM

Opublikowano
Niema co się tak cieszyć, za tydzień goldfarmy chinoli wrócą.

Oni banuja graczy co nie boca i nie uzywaja loadera itp

ja nie uzywalem a teraz patrze Block do 24 wrzesnia...

Opublikowano

Jak już bocić to sbotem - 4 konta - zero banów:D

@offtopic

@D&G reskill na bladera i sunik? xD^^

 

-------------------------------------------------

Nie tam, wale nim z nuków i shoutów. :P

//D&G

CS GO PLAYING

Global Elite

 

Lenovo Y50-70 Geforce GTX 860m Intel i7 4700HQ SSD 240GB + Monitor zęwnetrzny 60hz FHD

Tesoro Aegis X4

Steelseries Kinzu v3

Creative Aurvana Live!

 

Steam :

http://steamcommunity.com/profiles/76561198056403525

Czasem potrzeba ludzi do mixa/faceita. Zapraszajcie.

Opublikowano

Cześć,

 

Mam podmienionego clienta.

Używam SROKinga (najnowszego).

 

Byłem w party swoimi dwoma postaciami

i jedna z nich co chwile miała DC aż za którymś razem przy logowaniu się -> BAN (na 7 dni).

 

Druga postać hula do teraz.

 

Różnica między postaciami była taka, że ta co dostała BAN-a nie miała kupowanych silków.

Postać, która nie dostała ban-a ma silki.

 

Daje do myślenia to co Joymax robi aby wyłudzić kasę ^^

 

 

PS.

SROKing w wersji 2.01 podobno jest płatny -> Dlaczego mimo, że przycisk "uruchom bota" jest czerwony to mogę na niego kliknąć i bot działa ??

 

Pozdro

- Przemek

Opublikowano
Cześć,

 

Mam podmienionego clienta.

Używam SROKinga (najnowszego).

 

Byłem w party swoimi dwoma postaciami

i jedna z nich co chwile miała DC aż za którymś razem przy logowaniu się -> BAN (na 7 dni).

 

Druga postać hula do teraz.

 

Różnica między postaciami była taka, że ta co dostała BAN-a nie miała kupowanych silków.

Postać, która nie dostała ban-a ma silki.

 

Daje do myślenia to co Joymax robi aby wyłudzić kasę ^^

PS.

SROKing w wersji 2.01 podobno jest płatny -> Dlaczego mimo, że przycisk "uruchom bota" jest czerwony to mogę na niego kliknąć i bot działa ??

 

Pozdro

- Przemek

no ja tak samo mam

dc dostawalem dostalem z 5-10 DC i dostalem bana dzisiaj na 7 dni

Admin Cienia
Opublikowano
no ja tak samo mam

dc dostawalem dostalem z 5-10 DC i dostalem bana dzisiaj na 7 dni

Ojj ja też dostałem kilka razy dc ale nie mam bana i mam nadzieje że nie wpadnie. :P

Astra G 2.0 Turbo 247KM 351NM

Opublikowano
Jaki z tego wniosek? Jebać Joymax i lecieć na privaty :P

ja mam dosc priv -.-'

4 privy sa a same 70 cap...

sunsro 100lv grac sie nie da bo padasz przez lagi

ecsro nie wiem jak tam jest.

Opublikowano
Joymax banuuje też ludzico mają silki, bo kumpel z gildi co mu zostało 2 tyg premki dostał bana 1 tyg^^

Konta z silkami mogą sobie banować na 7 dni , ciekawe czy zbanują takie konto dorzywotnio.

83416dfa001f9912.jpg
Opublikowano
Konta z silkami mogą sobie banować na 7 dni , ciekawe czy zbanują takie konto dorzywotnio.

 

Tydzień premki piechotą nie chodzi^^

76561198001815076.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...