Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[FB] [24/7] [SPOUT] [NON-PREMIUM] [VIP] [FRAKCJE] [DEDYK] [3 ŚWIATY] [1.2.5] MineColony


peras

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

logo.png

 

Nazwa serwera: MineColony

Adres serwera: s1.minecolony.pl

Typ serwera: Free Build

Max. ilość graczy: 100

Administratorzy: Adam

Modyfikacje: ponad 50 różnych pluginów, w tym autorskie

Opis serwera: poniżej

Regulamin serwera: dostępny na stronie www.minecolony.pl

 

Serwer oferuje:

 

? wiele ciekawych rozwiązań opartych na Spout

? możliwość gry na nieoryginalnym kliencie Minecraft

? system ekonomii

? prywatne rezydencje (cuboidy wykupywane samodzielnie przez graczy)

? FalseBook (Bridge, Gate, Kociołki)

? serwerowy sklepik

? możliwość stworzenia własnego sklepiku

? plugin skilli (bonusy za wykonywane czynności w grze)

? frakcje

? prywatne wiadomości

? 3 światy - świat główny, Nether oraz Kopalnia

? autozapis co 15 minut

? backup co 3 godziny (czas przechowywania najstarszego backupu wynosi 48 godzin)

? włączone moby oraz zwierzęta

? dynamiczna mapa serwera

? włączone PVP

? włączona opcja rabunku, czyli jeśli gracz A zabije gracza B, gracz A otrzyma 5% posiadanej

przez gracza B kwoty (jeśli podniesie wyrzucony z gracza A drop pieniężny)

? dodatkowy inwentarz (plecak) umożliwiający bezpieczne transportowanie itemów

? pieniądze zdobywane za zabicie mobów (drop pieniężny)

? Diamond.pngDiamond.pngDiamond.pngDiamond.png za głosy na Minestatus.net (tylko gracze posiadający legalny Minecraft)

? loterie umożliwiające wygranie cennych itemów

? i wiele wiele innych ciekawych rzeczy...

 

Serdecznie zapraszam do wspólnej gry!

 

Aktywacja konta do gry 60gr - jest to mało a zapobiega dzieciom neo i noobom ;)

 

P.S. Klient gry Spoutcraft umożliwiający grę na serwerze osobom bez orginalnego klienta gry do pobrania stąd.

//gif w sygnie

Opublikowano

Zapraszam na extra server

 

IP: s28.mineserv.eu:36251

 

Administracja:

- HeadAdmin: Duch, Dager31

- Admin: VanRado

- Moderator: amortiis

 

Zwierzęta - On

Potwory - On

Nether - On

End - On

Pvp - On

 

Działki na start są za darmo!!

Dodatkowo za 30000$ mozesz kupic działke 25x25!

 

Vip kosztuje tylko 5zl sms a posiada on komende /sethome i moze robic dzien i noc!

 

Na serwerze sa częste eventy!

 

 

 

 

Serwer jest nowy więc niegra dużo ludzi!!!

 

 

WBIJAJ JUZ TERAZ

Opublikowano

Bez komentarza..

Żeby grać na serwerze trzeba aktuwować konto na stronie.

A żeby aktywować trzeba wysłać sms...

NIE POLECAM

mca.png

mca.png

mca.png

Opublikowano

Serwery na które trzeba wysłać sms aby grać, to tylko wsparcie serwera.

Ale lepiej wystawić ViP'a za np. 12 zł a i tak kupią.

 

Co do serwa nie wejde bo nie mam zamiaru wydawać kasy na gry.

`


Zbyt pokręcony by żyć :((  , zbyt rzadki by umrzeć B) .


 


­

Opublikowano

zgadzam sie z up ale zamiast za takie cos lepsze vip bo na 80% na 100 slotow bedzie tam max 20 graczy bo wątpię żeby ktoś wysyłał sms żeby grać a serwer okaże się do d...

Co do założyciela tematu to wprowadzcie vip a nie takie cos jak jest teraz..

mca.png

mca.png

mca.png

Opublikowano

OMG, to nie jest 5 zł tylko 60 gr i to nie jest na utrzymanie serwera, ponieważ admin wydaje 500 zł miesięcznie na dedyka i myslicie, że z tego by się utrzymał - to jest po to, żeby nie wchodziły takie dzieci jak ten pan co dał 1 komentarz ... Pozdrowienia ;)

//gif w sygnie

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...