Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

MinerWars [Reaktywacja] [Start 15:30/17:00] [Frakcje/Hereos/McMMO]


Vitelim

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dużo osób gra i stwierdzam że ich opinie są pozytywne . Jestem dumny z rekatywacji Mojego serwera !

"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz - z wzajemnoscia" - Anthony Hopkins


Opublikowano

POWALONY serwer napisalem Dorek i dostalem perma od tak patologia nie polecam permy za nic ....

A chcialem tylko zobaczyc jak sie gra i moze na dluzej pozostac ....

 

Widze ze niezla patologia pewnie nie tylko ja dostalem perma od tak ...

 

i co ze bylem adminem juz nie jestem

i jest nowa mapa itd to moge chyba sobie pograc .

Opublikowano

olej nie wiesz za co perm ? Za to że byłeś u nas admem i rozdawałeś ludzią itemy .

"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz - z wzajemnoscia" - Anthony Hopkins


Opublikowano

Ten serwer i tak jest do dupy ja mam nowa ogarnienta ekipe i robimy jeden z najlepszych serwerow surv/mcmmo/hunt ....

 

a na tym serwie admini maja 2 konta jesli mi ktos nie wierzy zobaczcie sobie ze matthevy ma 1 gildi bo dostal od H@ kase na gildie i pewnie nie tylko to ..... Dla tego nie warto grac na tym serwie

Opublikowano

Ten serwer byl fajny kiedys teraz to lipa wszystko zniszczyła ta glidia platinum i nie tylko oni bo noobstwa tam coraz więcej.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...