Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Prośba] o fajnego składaczka


BonhartPL

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siema !

Mam prośbę :D

Chciałbym, aby ktoś mi złożył składaka tak do 2-2,5k ? Tak co by bf3 na high pociągnął xD

Beda + :D

 

@edit :D

 

czy taki zestaw jest dobry ? :

Procesor: AMD Athlon II x4 645 s.AM3 BOX345,00Płyta główna: Gigabyte GA-M68MT-S2 s.AM3 159,00Pamięć RAM: GoodRam 2x4GB DDR3-1600 Dual Chanel CL9 Play 179,00Karta graficzna: HIS AMD Radeon HD6950 1024MB DDR5/256bit 800,00 Dysk Twardy: WD Caviar Black WD1002FAEX 1TB sATA III 64MB 279,00 Obudowa: Fractal Design Core 1000 139,00Zasilacz: Chieftec CTG-600-80P A80 Series Bulk 600W 245,00Napęd optyczny: LiteOn DVDRW+- iHAS122 SATA OEM Black 60,00System operacyjny: Microsoft Windows 7 Home 64-bit 320,00 SUMA2526 zł

 

oraz ile kosztuje taki zestaw :D ? :

Intel Core i7 2600k 3.4Ghz

Asrock P67 Performance

16GB Ram DDR3 1600Mhz

AMD Radeon HD 6850 1GB/256bit

Corsair SSD 120GB SATA III

WD 1TB HDD SATA II

WD 2TB HDD SATA III

Chieftec 650W Modular + CoolerMaster 430

Moje poradniki :

http://www.mpcforum....33#entry3818233 - Download z FULL prędkością naszego łącza :)

http://www.mpcforum....83#entry3798683 - Jak uchronić się przed zawirusowaniem ;)

http://www.mpcforum....96#entry3732796 - Jak zapomniane hasła internetowe (mozilla, opera, chrome)

http://www.mpcforum.pl/topic/540376-tutjak-zrobic-porzadna-strone-www/page__pid__3854731#entry3854731 - Jak zrobić porządną stronę WWW

Opublikowano

http://www.esc.pl/build.php?edit=1&products_id=47217

Bierz ten jeśli masz dysk i nagrywarkę. Jeśli nie:

 

http://www.esc.pl/build.php?edit=1&products_id=47216

Opublikowano

Spokojnie wszystko Ci powinien ciągnąć na FULL bez najmniejszych ścinek:

 

68757570301011196115.png

 

Lecz musisz wsadzić do niego trzy rzeczy ze starego kompa: obudowę, nagrywarkę i dysk twardy :P

86506195548292095751.png

 

exModerator minecraft.MPCforum.pl | exMPC Media Team | exKidModerator SF 09/11

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...