Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[vTuT] League of legends modyfikacje: "Ace-client"; wzrost fps, modyfikacje clienta - instalacja


d'emploi

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

League of legends modyfikacje: "Ace-client"; wzrost fps, modyfikacje clienta - instalacja

Modyfikacja "ace-client" pozwala konfigurować clienta league of legends na kilkanaście sposobów; np. zmiana położenia interfejsu, wzrost fps. Z tym clientem kompatybilne są modyfikacje takie jak:

 

-yaric (zmiana rekomendowanych przedmiotów),

-GPE (game performance enhancer)

-HotkeyManager;

-MasteriesMenager,

-Lol Replay,

-Jungle Times

-Zoomhack

 

PLUSY:

+dużo integracji w grę

+wiele praktycznych dodatków

+darmowy client

+szybkie aktualizacje

 

MINUSY:

-duża waga plików (podobne do oryginalnych)

 

Uwagi:

~po każdej aktualizacji clienta trzeba ściągnać patch

~client wymaga najnowszch bibliotek Visual C++. net framework, windows update

 

http://www.youtube.com/watch?v=QVkTj0K64Dg

 

Jeżeli chcesz być na bieżąco z filmami to zachęcam do subskrybowania

Opublikowano

1. Co zaznaczyc zeby miec wiecej fps bo caly czas mam stale 60 ? Gre odpalalem przez GPE

2. Gdzie sie zmienia interfejs ?

3. Zoomhack gdzie to jest i co to robi ?

Opublikowano

1. Co zaznaczyc zeby miec wiecej fps bo caly czas mam stale 60 ? Gre odpalalem przez GPE

2. Gdzie sie zmienia interfejs ?

3. Zoomhack gdzie to jest i co to robi ?

1. Wyłącz synchronizację pionową

2. W "ace_ie.ace", ale lepiej poczekaj do mojego filmiku, który ukaże się niedługo

3. Jest to hack pozwalający oddalać kamerą "ile się da". Jutro na moim kanale go przedstawię.

Opublikowano

Siemka mam pewien problem chodzi tu konkretnie o ACE CLIENT czyli ten client do lola co ma sie duzo fps itd.

No i mam taki problem gdy masz chce patchowac itd. mam patch z teraz najnowszy to wyskakuje mi takie coś:

http://img690.imageshack.us/img690/5249/27638135.png

No i gdy omine ten błąd to wchodzi sie do lola normalnie ale jak sie odpala gre i widzimy ten ekran z postaciami z twojego teamu i przeciwnika to ja mam czarny ekran i ciagle mi pisze ze reconnect.

logo2db.png

Kliknij w obrazek i czekam na ocenę

:)

Opublikowano

Mam problem gdy próbuję zalogować się na ace cliencie wyskakuje mi komunikat:

Serwer odrzucił wersję klienta 1.52.12_01_31_15_49.

 

Co robić ?

VGhlUmVWZVNfX19ldW5lX19fNTAwX19fTlVMTF9fXzVfX18xMDBfX19Qb2xhbmQucG5nX19fOF9fXzJfX18wMDAwMDBfX19zb2xv.png
Opublikowano

Ja pobrałem tego Ace Client'a i wszystkie najnowsze patche i zainstalowałem.

Odpalam clienta i tu cały czas taki obraz:

87651850624019014886.png

Opublikowano

Fajna robota.

Pobrałem, i faktycznie loluś lepiej działa (ten wzrost FPS)

 

A mam pytanie do was, jak się nazywa ten (program//mod) co zmienia skórki (tyle że Ja bym je tylko widział) ??

Opublikowano

zoomhacki... są różnie odpalane zoomhacki ale czy na każdym można o tyle samo oddalić? Czy na jednym lepiej a na drugim gorzej? Żeby widzieć jak najwięcej pomimo używania zoomhacka to potrzebna jest jak największa rozdzielczość?

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...