Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pomysł aka wykonanie]Nowa postać w Mt2


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Cześć .

Jak wiecie za już parę miesięcy Ymir ma wystawić swoją ''6 klasę postaci '' ,ale zanim się to stanie

pomyślałem że można by wstawić tutaj dyskusję jak my byśmy to rozegrali dodając taką postać .

 

Ja bym rozegrał to tak , pomysł może nie zbyt oryginalny ale zawsze coś.

A więc tak , kilku z nas posiada umiejętności tworzenia tekstur do mt2 ..

powstają m.in nowy NPC.

 

Po osigągnięciu (np) 75 lv zostajemy przemienieni w nową klasę postaci (quest+nowa tekstura,animacje)

## bez kombinowania w game =)

 

Teraz sprawa skilli..

Jak wiecie po wpisaniu /poly 1 (była to chyba teksturka wojki)

możemy używać skilli woja np będą surą ..

 

Więc coś byśmy poradzili . Jak wy myślicie ? Jak Wy byście to rozegrali ? Piszcie.

nie umieszczamy linków zewnętrznych.

Opublikowano

Cześć .

Jak wiecie za już parę miesięcy Ymir ma wystawić swoją ''6 klasę postaci '' ,ale zanim się to stanie

pomyślałem że można by wstawić tutaj dyskusję jak my byśmy to rozegrali dodając taką postać

 

Wiecie ? Chyba właśnie nikt nie wie o.O Daj źródło tej bajeczki .

Dłuższej grafiki się nie dało?
 

Opublikowano

Takie lefy jakies mają być :P

PS: 5 klasa ;)

w01.jpg

 

żródło :

http://liquiron.com/13279-YMIR_Slides_Reveal_Many_Future_Updates.html
[url="http://www.mpcforum.pl/topic/344866-innemetin2sg-plan-rozwoju-2011/"]http://www.mpcforum.pl/topic/344866-innemetin2sg-plan-rozwoju-2011/[/url]

 

Nowościami miały być:

Autpoty -

nowe fryzury - są

nowe metiny - są

nowe wierchy(teraz standard) - jest.

 

Więc wszystko zapowiada sie za tym ze juz niedlugo nad klasami bedą pracować :P

nie umieszczamy linków zewnętrznych.

Opublikowano

Wygląda jakoś dziwnie ale co tam przynajmniej będzie pare klas więcej.

Na epvp muszą zacząć tworzyć nowe zbroje itp. xde

Ciekawe co z bronią dla nowych prof...

Opublikowano

Tak szybko nowa klasa nie wyjdzie //

Po obmysleniu za jakis dobry roczek ;p

muszą zrobić :

nowe brnie,zbroje dla klas

stworzyc systemu ulepszen + pododawać antiflagi,flagi dla butów wisiorów itp ;d i zmienic opisy dla xxx.xxx.xxx.Elf

nie umieszczamy linków zewnętrznych.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...