Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Witam mam dla was całkiem nową gierkę 2D MMORPG ! ;)


m3ntos99

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam wszystkich serdecznie chciałbym przedstawić gierke która nie jest znana. Gra jest tworzona przez kilkunastu administratorów którzy tworzą nowe mapy itd.

 

Niestety potrzebny jest nam grafik 2D który robił by grafiki tego typu : http://kristoverek.hostzi.com/?page_id=8

 

 

Może coś krótko o Grze :

 

 

Co to jest Polanie - Online ?

Polanie - Online to gra mmorpg, której akcja rozgrywa się w średniowieczno-baśniowym świecie pełnym przygód i niebezpieczeństw. Dzięki starannie dopracowanym elementom graficznym, gra jest przyjemna dla oka i przede wszystkim niezwykle wciągająca. Zaletą gry Polanie - Online jest również to, że ciągle się rozwija gwarantując tym samym doskonałą rozrywkę na naprawdę długi, długi czas. Warto również zaznaczyć, że jest w całości po polsku oraz całkowicie darmowa!

 

Dlaczego warto zostać z nami ?

1.Gra jest darmow!

2.Mało ma MB.

3.Polanie-Online jest przeogromnym światem.

4.Miła atmosfera,towarzystwo.

5.Mnóstwo potworów do zabijania.

 

Jeżeli pragniesz zakosztować wielu ciekawych przygód, walczyć z przeróżnego rodzaju potworami, odwiedzać różne zakątki świata i poznawać innych ludzi, koniecznie zagraj w Polanie - Online, bo ta gra jest dla każdego bez względu na wiek i zainteresowania.

 

Zapraszamy na naszą stronę Gry (jeszcze robiona) ---> www.polanie-online.com.pl

 

 

 

 

Więcej informacji pod numerem gadu-gadu : 39393699

post-613034-0-59130100-1334992981.jpg

Opublikowano

Przydałoby się zwerbować większą ilość osób bo....

 

 

0 osób online.

  • 2 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...