Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Champ] 3150


boootek

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jak obojętnie to bierz Cork'iego. Jeden z lepszych AD Carry w grze, plus ogarnięty supp'ort na Lane jesteście nie do zniszczenia. Udyr to nieziemsko szybki Jungler, ale większy DMG wciśnie oczywiście AD Carry. Polecam Cork'iego przyjemna postac do gry, Escape ekstra, spamowalny ULT :)

wobqx.jpg
Opublikowano

Anivia - bardzo dobra czempionka :) ogarnięta na mida, dobra do teamfightów, nieziemsko przydatna (aoe stun, ścianka zagradzająca, aoe ulti z masakrycznym dmg per second :))

Gold Member

 

nvm

Opublikowano

bierz anivie.

W early jeśli gra ostrożnie nie do zabicia na lanie , dobra farma , dobry damage , teamfighty <3, raczej ungankable/undiveable.

Z warmogiem nie do ujebania.

A i jeszcze fajna do trolo maksujesz ściane i blokujesz drogę teammate'om.

Opublikowano

okey, przekonaliście mnie kupuje anivie ^^.

Jeśli możecie podajcie jeszcze build, bo nie chce zaśmiecać forum drugim tematem.

Opublikowano

Udyr - najs jung, solo top. Jedynym minusem jest brak jakiegokolwiek ataku dystansowego, także żeby coś zrobić musi podejść. Ale ma sustain, stuna, dmg over time, aoe dmg czyli wszystko czego potrzeba do gry :)

 

bild anivia? sorce, rabadonka, roa - jeśli potrzebne, void staff, możesz hourglassa - to już sytuacyjnie, core masz sorce, rabadonke i voida dla dimiczu, możesz łezkę od początku stackować, bo anivia jest strasznie manożerna i potrzebuje duuuużo many w late i każdego blue jakie tylko jest dostępne.

Gold Member

 

nvm

Opublikowano

Lb, tak jest papierem, ale zauważ, że ogarnięta lb, zje dobrego tanka na combo. Anivia dobra, nie do spushowania po 6lvl, fajny pasyw i skille.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...