Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[JUŻ WKRÓTCE] Najlepszy server [FRAKCJE][SURVIVAL]


LoveMC

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam nie będę dużo pisać.

Jest to NAJLEPSZY ! serwer hamachi.

MOBY-ON

ZWIERZETA-ON

WL-OFF

NETHER-ON

END-ON

 

Zadbamy o to aby serwer był cały czas odpalony oraz o to abyś się swietnie bawił.

Na serwerze będą frakcje ( ilosc frakcji zalezy od ilosci graczy ) które będą ze sobą toczyć wojnę do ostatniego trupa. Zwycięska frakcja otrzyma sporą nagrode oraz będzie miała możliwość przejść na następny serwer jaki stworze. Serwer nie jest do nudnej gry która będzie trwać wieczność. Nie ma tutaj żadnych nie ogarniętych dzieciaków, administracja jest pełnoletnia. Czekamy własnie na ciebie.

Wejdz do gry i pokaż że potrafisz władać mieczem.

 

Serwer nie jest jeszcze odpalony ponieważ musze dopracować pewne szczegóły.

Prosze w komentarzach o napisane kto ewentualnie będzie chciał dołączyć do bitwy. Ponieważ muszę wiedzieć czy zrobić 10frakcji czy może 3.

(oczywiście do bitwy można dojść w każdej chwili)

siec serwera oraz hasło podam za niedługo kto skończe generować mape.

,,Rodzimy się by żyć, żyjemy by umierać''

Opublikowano

refresh

Serdecznie zapraszamy ! wojne czas zacząć. !

 

/refresh co 24h

,,Rodzimy się by żyć, żyjemy by umierać''

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...