Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[PROBLEM] Dziwny komunikat przy starcie po zmienieniu ustawień


#WormPL#

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam! chciałem poustawiać ustawienia graficzne i sterowanie na minimalnie opciążające procesor, po ustawieniu na rozdzielczość która znajduje się na samym dole paska mam taki komunikat:

 

63745008427096928146.png

 

Z góry mówię że reinstalowałem z 7 razy i za każdym razem restartowałem komputer.

 

Proszę o pomoc!

i181269_tress.png

 

:|: by Me :|:

 

Sygnaturki i

 

Avatary na

 

zamówienie

;)

 

[PW]

Opublikowano
Za mało masz pamięci virtualnej

Plik wymiany jest to wirtualna

pamięć RAM. Szkoda tylko że

dużo wolniejsza... Przydzielając

odpowiednią wielkości pliku

wymiany przyspieszysz

Windows XP. Opcja ta jest

szczególnie ważna dla

użytkowników posiadających

małą ilość pamięci RAM.

1. Otwórz w Panel sterowania

2. Kliknij na Wydajność i

Konserwacja Następnie

System | Zaawansowane |

Ustawienia

3. W oknie Opcje wydajności

kliknij na Zmień

Widzisz okno Pamięć wirtualna.

Wybierz rozmiar niestandardowy

i wypełnij pola. Rozmiar pamięci

wirtualnej powinien wynosić 1.5

zainstalowanej pamięci RAM.

Czyli jeżeli masz 256 MB RAM,

rozmiar pliku pamięci wirtualnej

powinien wynosić 384 MB i 768

(2 x 384). Wpisz odpowiednią

liczbę i kliknij na Ustaw

Info:

Jeżeli rozmiar pliku wymiany (na

256 MB RAM) domyślnie wynosi

384/768 możesz go ustawić na

450 i 880 MB

 

lpv4KEF.pnglpv4KEF.pnglpv4KEF.pnglpv4KEF.pnglpv4KEF.png

 

lpv4KEF.pnglpv4KEF.pnglpv4KEF.pnglpv4KEF.pnglpv4KEF.png

 

lpv4KEF.pnglpv4KEF.pnglpv4KEF.pnglpv4KEF.pnglpv4KEF.png

 

Opublikowano

Wystarczyło zmniejszyć rozdzielczość na 640x480 w Plik> Właściwości> Zgodność> uruchom w rozdziel... potem można odznaczyć opcję i gra uruchamia się w tej rozdzielczości ;D

Temat do zamknięcia a up ma lik'a

i181269_tress.png

 

:|: by Me :|:

 

Sygnaturki i

 

Avatary na

 

zamówienie

;)

 

[PW]

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...