Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Server TwoWorld's [VPS] [Wl-OFF] [SimpleClans] [McMMO] [Survival] [PreciousStones] [NON-PREMIUM]


David934

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

generate_logo.png?name=TwoWorlds

Typ: War-Rpg

Adres IP: 91.205.75.220:

Status: ON

informacje.png

Sloty: 75

Whitelista: no.png

Potwory: ok.png

Zwierzęta: ok.png

Nether: ok.png

 

team.png

Head:David934

Mod:VaTT95

Architekt:DRGT

 

pluginy.png

Factions

PreciousStones

iConomy

CraftBook

i inne ;)

 

inne.png

 

 

Witaj na nowym TwoWorld's

 

Jak będzie wyglądać rozgrywka:

 

Logujemy się i ustawiamy sobie hasło (/login haslo haslo, przy każdym kolejnym zalogowaniu do gry wpisujemy /login haslo ustawione przy rejestracji), następnie wychodzimy ze spawnu, CZYTAMY REGULAMIN i wyruszamy!

Na start otrzymujesz range Nowicjusz, wyruszasz wiec do miasta by pomóc npc w ich codziennych zadaniach, po wykonaniu questow otrzymujemy rangę Gracz dzieki której m.in. możemy założyć Gildie z pomocą SImpleClans

Oczywiście nie musimy tworzyć własnej gildii , można dołączyć do jakiejkolwiek już założonej (oczywiście ze zgodą założyciela danej gildii).

 

A teraz przyejdzmy do informacji na temat serwera :

- Serwer TS :91.205.75.220

-Server NO premium

-Targ w mieście w ktorym możesz stworzyć sklep

- Brak Whitelist

- Kowal w karczmie u którego naprawisz zepsute narzędzia

- Własne frakcje, a co za tym idzie: wojny, sojusze, zdrady, itp.

- Portal do Netheru, na Spawnie

-Npc

-Własna strona i forum

 

 

 

Pomocne Komendy:

Jak stworzyć Cuboida

Witam wszystkich z tej strony David934 dzisiaj wam opisze w jaki sposób stworzymy cuboida na naszym serwerze oraz opisze wam inne specjalne 'kamienie'

 

A wiec tak aby stworzyc cuboida na dany teren potrzebujemy dwóch rzeczy ; Blok Diamentu i Kilof.

Jeden blok diamentu ochrania teren 5*10 czyli tworzy cubida na 2205 blokow ale zawsze mozna to powiekszyc.

 

Proces Tworzenia Cuboida:

 

*Stawiamy Blok Diamentu

*Trzymając SHIFT klikamy kilofem (lpm) na blok diamentu (W ten sposób weszliśmy w tryb rysowania cuboida)

*Zaznaczamy narożniki, wysokość w górę i w dół

*Ponownie klikamy na blok diamentu kilofem

*Moze wystąpić sytuacja że dostaniemy komunikat iż nie wystarczy nam jeden blok diamentu wtedy dokladamy kolejne obok pierwszego (W trybie Rysowania Cuboida)

*W ten sposób tworzymy cuboida na np Zamek Gildii

 

Dobrze wiec wiemy juz jak stworzyć cuboida ale to nie wszystko co dodaje nam ten plugin dostajemy z pluginem dodadkowe właściwości ale różnych bloków:

 

*Ruda Węgla: Wyrzuca nas w powietrze bez straty życia

*Ruda Żelaza: Wyrzuca nas w przód bez straty życia

*Ruda RedStone: Mina lepsza od TnT

*Ruda LapisLazuli: Położona pod wodą dostarcza tlenu

*Blok LapisLazuli: dziala jak niewidzialna brama blokuje wejscie niepowołanych osób na teren ochrony

*Blok Diamentu: Cuboid który chroni przed praktycznie wszystkim oprócz blokowania skrzynek

*Blok Złota: W obrębie jego dzialania właściciel może przywracać Grief

*Gąbka: Powinien blokowac PvP aczkolwiek na serwerze nie dziala

*Kamien z grzyba: Powoli przywraca pasek zdrowia,jedzenia i naprawia narzedzia

*Kamien z SilverFish:Przy wejściu na ten klocek tworzy się piorun

*Dynia: Tworzy las

*Dynia świecąca:Odbiera 2 serca co sekunde

*NoteBlock: Jest to tzw. rejestr czyli przy wejściu niepowołanej osoby w zakres jego działania wlasciciel otrzyma informacje że dana osoba weszła mu np. do domu

*Pajęczyna:Blokuje spawnowanie mobow

 

Wszystkie rudy oprócz rudy żelaza można zdobyć jedynie kilofem z ulepszeniem SilkTouch

Istnieją również komendy na dodawanie, usuwanie osób z cuboida,właczanie i wyłaczanie cuboida ale zostały one opisane w innym artykule wiec odsyłam was tam.

 

Myślę że choc trochę pomogłem, lecz jeżeli masz pytania to zapraszam na moje gg lub TS

 

 

 

 

@edit Zmieniłem SimpleClans na Factions

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...