Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[TuT]Bronie, które powinny zwrócić waszą uwagę.


Gość Lord Loginus

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Lord Loginus
Opublikowano

Witam. Dzisiaj napiszę listę najlepszych broni na 3 i 5 slot.

Assualt:

Na 1 lvl bierzemy M4A1

SS:

 

 

m4a1.png

 

 

 

 

 

Należy również zwrócić uwagę na M16A4.

SS:

 

 

m16a4i.png

 

 

 

 

Na 11 lvlu kupujemy G36C_D.

SS:

 

 

g36cd.png

 

 

 

Tutaj jeżeli nie mamy premium nasza przygoda z Assualtem się kończy.

 

 

Medykiem najlepiej grać od poziomy 6 ponieważ możemy kupić K1.

 

SS:

 

 

17146415.png

 

 

 

Wbijamy 11lvl i kupujemy sobie P90

SS:

 

 

p90ap.png

 

 

 

Tutaj jeżeli nie mamy premium nasza przygoda z Medykiem się kończy.

 

Do Energera wybierać takie same bronie jak dla Medyka.

 

Sniperem gramy od 16lvla.

Mamy dużo możliwości na lvlu. Ja polecam kupić AI_AW.

SS:

 

 

aiaw.png

 

 

 

Możemy sobie również kupić Augusta

SS:

 

 

augusth.png

 

 

Pod żadnym pozorem nie kupujcie snajperki SSG to jest badziewie.

 

Tutaj jeżeli nie mamy premium nasza przygoda ze Sniperem się kończy.

 

Na konieć został na Heavy Trooper.

Tutaj jeżeli nie mamy premium gramy jedną bronią

RPG_7

SS:

 

 

rpg7.png

 

 

 

 

 

Ok mamy premium i 11.

Bronie na Assualta.

G36 jest całkiem dobrą bronią.

SS:

 

 

g36d.png

 

 

 

 

Gdy dobijemy level 16 mamy duży wybór.

Dla mnie najlepszy jest Famas.

SS:

 

 

famasw.png

 

 

 

Lecz mamy spory wybór. Możemy wybrać również M60 również bardzo dobra broń.

SS:

 

 

m60y.png

 

 

Lub słabszą broń M249MINIMI

SS:

 

 

m249minimi.png

 

 

 

Nasza przygoda z Assualtem się kończy lecz jest więcej broni dostępnych za G1.

 

Medyk.

Właściwie tutaj nie mamy co wybierać lecimy do 21 lvl z P90 i kpujemy MP7A1

 

SS:

 

 

mp7a1.png

 

 

To tyle z broni dla medica. Tak jak dla assualta jest więcej broni za G1.

 

Jak pisałem wcześniej dla energera są takie same bronie co dla medyka.

 

Dla snipera jest na 1 lvl AR7

SS:

 

 

ar7s.png

 

 

 

Następnie na 11 lvl jest najlepsza sniperka do kupienia za Dinary PSG.

SS:

 

 

psgh.png

 

 

I to na tyle ze sniperek za Dinary. Są też za G1.

 

No i na koniec Heavy Trooper.

Na 1 lvl jest MG3_BOX bardzo fajna broń.

SS:

 

 

mg3box.png

 

 

Następnie mamy HK69 bardzo wybuchowa broń :)

SS:

 

 

hk69.png

 

 

 

Od 16 lvl jedziemy z M134

SS:

 

 

m134.png

 

 

 

I na 21lvl mamy granatnika czyli MK1S

SS:

 

 

mk1s.png

 

 

 

A więc koniec. Prawie wszystkie bronie są ciekawe :)

Opublikowano

A gdzie m4a1 ja się pytam!?

Co!? KUPIĆ TAR'A!?

Chyba cię pojebało!?

Tak samo kto kupuje P90!?

Jeśli jesteś lowem

(to TuT tylko dla takich),

to w życiu nie ogarniesz P90

***

Gość Lord Loginus
Opublikowano

UP@@ sorry zapomniałem o M4. Dużo ludzi lata z TAR'em i z P90 więc nie wiem o co ci chodzi :)

Opublikowano

TuT wgl nieprzydatny.

 

Jak masz pisac jakies tuty to przydatne a nie tylko po to ,zeby był...

 

1.Na poczatku nie mozemy brac ak bo nikt nie ogarnie takiej broni na poczatku gry i bedzie tylko mial slabsze kd...1lv dla poczatkujacych TYLKO/ONLY M4A1.

2.Snajper.Piszesz ,ze AI-AW .W zadnym wypadku!!! Na poczatek wyrabiamy skila z m24.Dzieki temu nie tracimy dinarow i uczymy sie celowac w glowe.Poprawiamy swoj refleks.Tak samo z AUG...Na snajpera TYLKO/ONLY M24 do 16 lv.Potem psg.

3.Assalut-od 6 lv tar 21.To tez jest zly wybor.Od 6 lv gramy na cqc tylko medykiem z k1.Tylko!!!

 

To tyle.

"Pewność wypisaną mam na twarzy"

Gość Lord Loginus
Opublikowano

"Medykiem najlepiej grać od poziomy 6 ponieważ możemy kupić K1." a co ja tu piszę??

Opublikowano

Równierz mi się nie podoba TUT. Nie polecam żadnych g36 , m16a4 i Tara. Tutorial zrobiony byle jak pewnie tylko żeby zdjąć % z warna

1361453243-U739101.png



Opublikowano

Przeciez każdy kto gra w warrocka może sobie wejśc w itemshop i porównac każdą broń. ! Damage Recoil SPEED itd. Ale dam ci lajka ... za badziewny post !

 

 

 

Zartowałem !

Opublikowano

mi co druga informacja się nie zgadza.. na 1 lv moim zdaniem dużo łatwiej ogarnąć ak niż m4 , tar to jedno z gorszych gów@#$ na 11 lv G36_d jedyne co ma z + to amo ale i tak słabe i wolne z średnim rozrzutem.. i jak już się umie bardziej grać to nawet k2 jest lepsze niżg36_D to bardziej pod zombie podchodzi... z premką jeśli sięumie strzelać to only famas i to jest moja opinia odnośnie samego assulta..

mało przydatny TuT'ek .. bo nawet gdyby to i tak każdy sam dokonuje wyboru. czy szybka broń, czy celna bądź mocna. ssg też do 16 lv musi wystarczyć i nawet nie ma tragedii . Choć wiadomo ,że 1 shoot 1 kill są lepsze, choć wystarczy celować w główkę

Sygna By Me :p

xx.jpg

Gość Lord Loginus
Opublikowano

Nie ograniam was. Jedno pisze, że na 1 lvl najlepsze Ak a drugie, że M4...

Opublikowano

Nie ograniam was. Jedno pisze, że na 1 lvl najlepsze Ak a drugie, że M4...

 

 

AK jest dla bardziej zaawansowanych graczy.Nowy gracz moze je kupic i wyrabiac skilla nim ale zajmie to trochę czasu.Tylko straci kd.

 

Chodzi o to ,ze grajac ak na malym lv nie wykorzystujemy jego tak jak powinnismy.Latwiej jest ogarnac m4 niz ak.

 

Ci co pisze ,ze lepiej ak na poczatek nie grali nim ,ale teraz sb kupili i pisza ,ze latwo sie gra.

 

 

1 LV-M4A1.

"Pewność wypisaną mam na twarzy"

Opublikowano

Nie ograniam was. Jedno pisze, że na 1 lvl najlepsze Ak a drugie, że M4...

 

Co to za różnica. Chodzi tu, że ten Twój poradnik jest chu*owy byle zdjąc - 5 %. Takie bzdury tam wypisujesz, że to bajka:

1) Kazdy wie, ze najlepiej grać na lvl-u 1-16 m4a1, ak47, k1. Kto gra tarem, p90, uzi itd. jest lowem.

2) Widac, że to Ty jesteś Lowem, bo nie masz pojęcia, bo nawet nie umiesz wypisać poprawnie klas postaci.

3) Like'a nie dostaniesz, bo ten TuT jest bezużyteczny.

2070d6e5f8b5c.png

By Cristiano.

Gość Lord Loginus
Opublikowano

Co to za różnica. Chodzi tu, że ten Twój poradnik jest chu*owy byle zdjąc - 5 %. Takie bzdury tam wypisujesz, że to bajka:

1) Kazdy wie, ze najlepiej grać na lvl-u 1-16 m4a1, ak47, k1. Kto gra tarem, p90, uzi itd. jest lowem.

2) Widac, że to Ty jesteś Lowem, bo nie masz pojęcia, bo nawet nie umiesz wypisać poprawnie klas postaci.

3) Like'a nie dostaniesz, bo ten TuT jest bezużyteczny.

 

Nikt mi nie zdjął 5% bo o to nawet nie prosiłem :P

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...