Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

MineTopola Survival[Frakcje][1.2.5][Najlepszy w sieci]Zapraszamy!


Marcinlot

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

info.png

 

 

Typ serwera - Survival Frakcje

 

 

Sloty -23

 

 

Wersja - 1.2.5

 

 

White-List - Off

 

 

Premium - Off

 

 

Nether - On

 

 

Zwierzęta - On

 

 

Moby - On

 

 

ip.png

 

 

91.121.118.135:25052

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Własciciel - PITKUS

 

 

Administrator - Wienek

 

 

Moderator - To jest miejsce Dla Ciebie!

 

 

REKRU NA ADMA ON!

 

 

 

Rangi na serwerze

 

 

Własciciel

 

Administrator

 

 

Moderator

 

 

Policjant

 

 

Vip

 

 

Gracz

 

Strona Główną Podamy na Serwerze!

 

 

Wiecej Informacji Na serwerze!

 

 

Serdecznie Zapraszamy!

 

Czekamy na Ciebie!

Opublikowano

Podanie na moderatora/administratora

 

wiek:14

nick:zielin

czemu ty?:poniewarz jestem miły dla wszystkich graczy,bardzo lubię budować,jestem ogarnięty.

dlaczego nasz serwer?:wybrałem ten serwer ponieważ wydaję się bardzo ciekawy-fajny

czy posiadasz premium:niestety nie lecz w najbliższym czasie postaram załatwić sobie premium

Myślę że to wszystko B)

Opublikowano

Podanie na moderatora/administratora

 

wiek:14

nick:MrSpritex1

czemu ty?: Jestem doswiadczonym i ogarnietym graczem znajacym wszystkie pluginy i komendy na "blachę". Miałem swój serwer dedykowany lecz nie miałem go z czego utrzymywać ale to tak na marginesie. Ludzie mnie chwalili jako administratora/ HeadAdmina. Wiem jak sie zachowac w danej sytuacji. Jestem wyrozumiały i łatwo mnie nie mozna przekonac. Umiem swietnie budowac i zajmowac sie sprawami serwera. Jestem w stanie zrobic forum. Posiadam konto Premium. Przy minecraft spedzam dosłownie każda wolna chwile (prosze mnie nie brac za maniaka). Gram równo od 1.6 roku. Jestem w stanie zrobic wiele przydatnych rzeczy dla serwera. Podsumowywujac :

-Jestem w stanie zrobic prezentacje serwera na YouTube,

-Zbudowac wiele ciekawych rzeczy

-Zrobic forum

-Sciagnac ludzi oraz rozpowszechnic serwer

 

KONTAKT:

-GG: 39944210

#karaczanmoimbogiem

 

Opublikowano

Dubel.

http://www.mpcforum.pl/topic/592805-survival-frakcje-wersja-124/page__p__4258850#entry4258850

|| exLider Minecraft || exMPC Media Lider || exModerator Single Player || exModerator Lineage2 || exModerator 4Story || exModerator Tibia || VIP ||

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...