Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[TuT] Login Screen z LoLa jako tapeta pulpitu.


tezla

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Stary sposob.

 

 

Witam! Szukając sposobu na umieszczenie pliku login.swf na pulpicie, sam wymyśliłem na to sposób.
Login screeny w Lolu sa ładne i fajnie wyglądają na pulpicie.

Potrzebne nam będą:
- Nowy Folder
- 2 pliki *.html
- login.swf

Zaczynamy. :>

Tworzymy na pulpicie folder o dowolniej nazwie. Wchodzimy w niego, klikamy PPM -> Nowy -> Dokument tekstowy. Możemy od razu nazwac go tapeta.html lub wejść w niego i zapisać jako tapeta.html.

Następnie wklejamy do pliku tapeta.html:

 

<!-- SWF na pulpit by ProMatiQ / Tezla -->
<html><head>
<!-- Zmien width i height w #lista, jak masz biale paski na pulpicie --!>
<style>
#all {
width: 100%;
height: 100%;
margin-top: -25px;
margin-left: -9px;
}
#lista {
width: 1450px;
height: 925px;
margin-top: -63px;
margin-left: -15px;
background: black;
}
</style></head><body><body bgcolor="black"><div id="all"><div id="lista"><body bgcolor="black">
<iframe width="100%" height="100%" frameborder="0" name="lista" src="1.html" noresize></iframe>
</div></div></body></html>



Teraz tworzymy plik 1.html, w taki sam sposób i wklejamy do niego:

<body bgcolor="black">
<OBJECT id="FTS" classid="clsid:D27CDB6E-AE6D-11cf-96B8-444553540000"
codebase="http://download.macromedia.com/pub/shockwave/cabs/flash/swflash.cab#version=5,0,0,0"

WIDTH=100% HEIGHT=100%>
<PARAM NAME=movie VALUE="1.swf">
<PARAM NAME=play VALUE=true>
<PARAM NAME=loop VALUE=true>
<PARAM NAME=menu VALUE=false>
<PARAM NAME=quality VALUE=High>

<EMBED src="1.swf" menu="true" quality="High" WIDTH="1300px" HEIGHT="800px" play="true" loop="true" showdisplay="0"
TYPE="application/x-shockwave-flash"
PLUGINSPAGE="http://www.macromedia.com/shockwave/download/index.cgi?P1_Prod_Version=ShockwaveFlash"
>
</EMBED>
</OBJECT>



Następnie wchodzimy w folder z LoLem, u mnie jest to:
C:\Lol\League of Legends\rads\projects\lol_air_client\releases\0.0.0.136\deploy\assets\swfs
i z folderu swfs kopiujemy plik login.swf
​Wklejamy go do naszego folderu na pulpicie i zmieniamy jego nazwę na 1.swf.
Następnie klikamy PPM na Pulpicie -> Właściwości -> zakładka Pulpit -> Przeglądaj i wybieramy nasz plik tapeta.html

Jeżeli coś wygląda źle, są jakieś białe paski lub inne, to nalezy w pliku tapeta.html zmienic w tym miejscu:

#lista {
width: 1450px;
height: 925px;


z na inne rozdzielczości, ta jest zrobiona pod mój monitor :)

Download:



[url="https://www.virustotal.com/file/8fbbbfe3d98465eb5e64716fa1529813d5e9fde8963b2bff56b65d89d5124a33/analysis/1334834642/"]https://www.virustotal.com/file/8fbbbfe3d98465eb5e64716fa1529813d5e9fde8963b2bff56b65d89d5124a33/analysis/1334834642/[/url]


Pierwszy raz robilem skan, jak cos zle to pisac.

http://www.sendspace.pl/file/7c41343f0af37957204495d




3 Tapety ktore zmieniają sie po odswiezeniu monitora:


http://www.sendspace.com/file/fj5ix8

Do tego pliku nie daje skanu. On jest 'dla chętnych' :D
Ale jest zupelnie czysty.




Licze na Lajki. Pozdrawiam Tezla.

Prosze o zdjecie %% :)

 

 

 

Nowy sposob:

 

Wchodzimy na strone http://www.dreamscenexp.com/ i pobieramy program.

Uruchamiamy go i klikamy zeby sie zainstalowało wszystko.

Wchodzimy na http://customscreen.tk i pobieramy plik Dream Scene interesujacej nas postaci.

Klikamy prawym na pliku .mpg i ustawiamy jako tlo pulpitu.

 

 

Opublikowano

Sorki, ale trochę nie ogarniam.

Tapeta jest w animacji?

Jeśli nie wchodzisz do odpowiedniego folderu z lolem i tam masz wszystko.

 

Dodaj skan, być musi.

Opublikowano

@ UP Po co skan na 2 pliki HTML i 1 SWF?

Tapeta to plik SWF czyli flash, tak jest to animacja, ale nie taka ala gif tylko dobrej jakosci.

Skan wstawię niebawem. Ok skan jest.

 

@ Piszcie czy wam działa :>

 

 

Opublikowano

​Wklejamy go do naszego folderu na pulpicie i zmieniamy jego nazwę na

1.swf.

Następnie klikamy PPM na Pulpicie -> Właściwości -> zakładka Pulpit -> Przeglądaj i wybieramy nasz plik

tapeta.html

 

 

 

Mam win7 i nie wykrywa mi tego pliku html na pulpicie co zrobić ?

fs_pc.png


Opublikowano

Hm, w ogóle Ci nie wykrywa? A moze masz w innym miejscu? Ja akurat uzywam XP, tak ze nie testowane na 7 (jeszcze).

 

@ Mozesz jeszcze sprobowac zrobić tak, ze wlaczasz ten plik przez IE, PPM i ustaw jako tlo

 

@ down ty tez win 7?

 

 

Opublikowano

U mnie to samo, nic nie wykrywa.

Jak się uda dam edita.

 

@Edit

 

W IE jest coś takiego :

http://screenshooter...3034701/xfkyuuh

 

Bawię się na moich lign screenach, to to samo.

 

XP

 

Ze screena widze, ze to zle zrobiles. Nazwales plik 1.html.swf?

 

@ Probowałes Sciągnąc tą moją paczke?

Napisz jakiego chcialbys bohatera, moze mam taki login to ci wrzuce na sendspace ;]

 

@ Na XP chodzi bez problemów. Nie wiem dlaczego moze nie chodzic na 7 ;/

 

 

Opublikowano

@Up

 

Zobacz sam jak to jest.

http://screenshooter...3034701/lieijfy

 

Napisz do mnie na gg <profil.

 

W końcowym efekcie wszystko wygląda ok.

Jedynym minusem jest to, że to tak jakby nie pulpit.

 

btw. Podkreśl zapisz jako. Dawno nie majstrowałem z tym, a dziś właśnie jeszcze zobaczyłem i z innym loginem zrobiłem.

 

@down

 

Skan własnym antywirem ;)

Opublikowano

Paczka 24 roznych tapet, oraz roznych rozdzielczosci. Wystarczy ustawic odpowiednią rozdzielczosc na tapete i powinno działac :)

 

http://www.sendspace.com/file/rvt48y

 

Brak scana - plik ~100 MB

 

@ Na serio myslisz, ze w pliku HTML i SWF moze byc wirus? xD

 

@@ Komentujcie i mówcie czy wam działa :P

 

 

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

Ooo bardzo ciekawe, myślę, że skorzystam.

Cześć, zagraj ze mną w League Of Legends już teraz! Link do rejestracji oraz pobrania gry:

signup.leagueoflegends.com/?ref=4f97a92eda2e2239679944

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

Nie da sie pobrać

"Celem wojny nie jest umrzeć za ojczyzne, tylko sprawić by tamci skurwiele zgineli za swoją" G.C.Patton

sygnatura22.jpg

 

2HardStyle2

Opublikowano

Nie działa na win7

33eHdSv.png

"Apetytu nie mam, nie muszę dużo zjeść
A na przykład twoja łydka przypomina kurzą pierś
Usiądź gdzieś nad miską, naprawdę to banał
Po prostu się skup i tnij poniżej kolana"

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano

Jestem górnikiem, wykopuje.

 

Znalazłem ten temat, pewnie dostane warna za wykopanie ale ciul z tym.

 

Co z Win 7 ? Bo jak PPM na deskopie to jest personalizacja, tła pulpitu i całkiem inaczej to jest, pomoże ktoś ? :)

1377440917-U253647.png

Opublikowano

Na win 7 nie jest tak prosto. Ja kombinowałem, w końcu przy użyciu 4 programów udało mi się to ale strasznie lagowało :D

comment_aKm2b5jSiJgvkhmrlSzZ5Yc80OK7Mzta

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

Kiepskie to, teraz nie moge kilknąć żadnego folderu na pulpicie, ani nic innego, klikam PPM to wyskakuje tylko ustawienia od adobe flash playera... Nie mogę wejść we właściwości...

 

Udało mi się przywrócić poprzednią tapetę, przez panel sterowania... Bo jak klikałem normalnie na pulpicie to nic innego jak ustawienia adobe....

Take it easy my friend

Opublikowano

Kiepskie to, teraz nie moge kilknąć żadnego folderu na pulpicie, ani nic innego, klikam PPM to wyskakuje tylko ustawienia od adobe flash playera... Nie mogę wejść we właściwości...

 

Udało mi się przywrócić poprzednią tapetę, przez panel sterowania... Bo jak klikałem normalnie na pulpicie to nic innego jak ustawienia adobe....

 

Wiem, w tym momencie jest nowy sposob.

 

Trzeba pobrac dreamscene for xp http://www.dreamscenexp.com/

 

 

  • 2 lata później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...