Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[CHAMP]Xerath vs Kennen vs Ziggs vs Ahri vs Vladimir


GooDx96

Rekomendowane odpowiedzi

Pomocnik
Opublikowano

Każda z tych postaci ma duży dmg i dużo hp jeśli złożysz roa + rylai'a.

Osobiście polecam Ci Cassio, wyśmienity burst, range i bardzo niskie cd.

A dzięki dobremu użyciu ulti jesteś w stanie łatwo zgarnąć pente :>

Opublikowano

Dużo HP ma vladimir ale gorzej z DMG. Polecam ahri ponieważ ciśnie praktycznie każdego na midzie, a w TF jest BOSKA! :)

eune

Opublikowano

Cassio - dobry ult do stunów, no jak jej zrobisz survi to będzie miała hp :)

 

Kennen też da radę :)

Gold Member

 

nvm

Opublikowano

Kup ahri albo vladka

 

ahri:

+ taunt

+ true dmg

+ przydatne ulti

+ op dmg

 

- jak wiekszosc ap carry jest papierem

- focusowana

- bez farmy/feeda dużo nie zrobi

 

vlad:

+ heal ze skila

+ slow

+ escape system

+ ulti robiące tf 6vs5

 

- bez farmy/feeda nic nie zrobi

- ze słabym buildem tak samo nic nie zrobi

Opublikowano

Ogarnięta Cassio niszczy 90% picków na mida, truzizna, slow, stun, spam z Q i E... Dzięki pasywowi stoi na linii bardzo długo i harrasuje przeciwnika w taki sposób, że nie jest w stanie podejść do creepów. W teamfighcie dobre wyczucie z ulta i pentakill dla nas... Jedynym jej minusem jest to, że trzeba mieć do niej wprawę.

o8bh2s.jpg
Opublikowano

Polecam ci ziggsa

 

Idealny do Nekania przeciwników pod wieżą

Jak ogarniesz hextekowe miny to koleś pada

Dobre dmg

Idealne ulti do dobicia przeciwnika albo pomagania na innej lini

 

Bez farmy fida mało bije chodzi nie najgorzej ;p

Słaby tryb ucieczki jak ci się uda rzucić mini to przeciwnik dostanie spore dmg + spowolnienie

i rzucasz ładunek przed siebie wchodzisz na niego ty zostajesz wybity do przodu przeciwnik do tyłu :P

1332706505-U211405.png

 

Created by Marselo

Opublikowano

@up Pick cassiopeia i ziggs pa pa... I nie chodzi tu o to, że wszystko ma swoje kontry. Ziggs nam będzie ssać w early, mid i late. Niestety, ta postać potrzebuje farmy i to duuużo żeby coś robić. A ktoś tam wspomniał że można zrobić RoA i Rylai'a... REALLY? Można, tylko po co? Na cassiopei tylko tracimy na tym dmg, bo jak źle zagramy to i tak padniemy, a jak ogarniemy to nikt nie podejdzie. Jak już miałbym się brać za drugi item na survi to BV albo coś na armor zależnie co potrzebujemy. Widziałem morgany robiące RoA i Rylai + banshee... Fajnie, trochę hp jest ale bez żadnego defa konkretnego to tylko 2-3 hity więcej, a zhonyi nie mamy do zrobienia 5vs0 (snared) w teamfighcie.

 

@top Cassio i ahri w takim układzie. Po co liczyć na hp u AP/AD carry? Weź Galio to będziesz mieć, ale to jest już inna bajka.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...