Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Tut] Jak wbijać lvl , sprawnie i wygodnie .


shadowarrior

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siema Wszystkim .

Dziś pokaże wam jak wbić np. 20 lvl w 5dni . Lub więcej .

 

 

Zaczynamy ! :)

 

1. Pobieramy Warbota By Pilarius Oto link :


http://www.mpcforum.pl/topic/601972-undetected-warbot-by-pilarius-v3320-%3B/

 

2. Właczamy , jeżeli bot się nie włacza odsyłam na sam dół .

 

3.Gdy już uruchomimy na dole pojawi się ikona Bota

61669869048599127406.jpg

4.Klikamy prawym przyciskiem myszy , i lewym na options

19136171903570088448.jpg

5.Ukarze nam się okno , zaznaczamy tylko opcje , które zaznazcone są poniżej

61993910756013192143.jpg

6.Klikamy New Account i W miejsce Twojego Login i hasła Wpisujemy login i hasło ;D

28652172817384227251.jpg

7.Dajemy add . Potem klikamy jeszcze raz prawym na ikone i najeżdzamy kursorem na start.

43088264171649481778.jpg

i klikamy w login

82782228571097247950.jpg

8. Jeżeli chcesz kontrolować co robi bot kliknij prawym myszy na ikonę i account info .

 

 

Jeżeli bot nie włacza się należy pobrać net framework 3.5 lub 4.0

 

Nie Odpowiadam za bany i inne problemy . Robisz to na własną odpowiedzialność

 

Prosze O Zdjęcie % .

Opublikowano

Weź weź weź, bo się za chwile popłacze ze śmiechu.

O tym wie każdy człowiek.

 

"Sprawnie i wygodnie"

haha :) To mnie rozbawiłeś

 

Dałeś poradnik jak uruchomić War Bot'a

 

Nie Odpowiadam za bany i inne problemy . Robisz to na własną odpowiedzialność

 

Prosze O Zdjęcie % .

 

Tez się popłakałem ze śmiechu ! ; )

 

@down

Ta napracował się ^^

Zrobił "Tuta" Jak uruchomić WarBot'a ; )

Opublikowano

@up ja płacze ze śmiechu na widok twoich "postów" w każdym wątku nakurwiasz bezsensowne głupoty.Chłopak chciał zareklamować tutorial pisząc "Sprawnie i wygodnie" i co z tego? Przynajmniej miał chęci- to coś co tobie jest raczej mało znane i do tego jestem ciekawy ile Ty napisałeś poradników.A co to tutoriala to nie mam zastrzeżeń screeny są i gra gitara.Masz lika bo wreszcie się trochę napracowałeś

Opublikowano

@Up Dzieki ;)

 

CośnieTak . Postarałem się , mam nadzieje że komuś to się przyda .

Hejter .

 

Propsy .

 

@ Edit , Czekam na twoje pro poradniki .

Opublikowano

W 5 dni, a przy takim użytku nie pociągnie 5-6 h bez bana. Pracy też dużo nie ma , bo to bardziej instrukcja odpalania, niż " pro poradnik "

Ponadto :

@ Edit , Czekam na twoje pro poradniki .

 

Nie każdy musi robić tylko poradniki by pomagać :)

 

#down :

od 1 lv ? śmieszne ale wątpię :)

Sygna By Me :p

xx.jpg

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...