Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[aplikacja]na krytyka ? [ przepraszam , że w tym dziale ]


MCnieb

dobry pomysł ?  

  1. 1. dobry pomys? ?

    • tak
      0
    • nie
      0

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

z miejsca przepraszam , że w tym dziale piszę ale z działu KidModeratorów usuneli mój temat i kazali tutaj pisać :)

 

 

 

Witam !

 

 

propozycja :

 

 

chciał bym prosić cały TEAM , żeby mnie wysłuchali . A więc mój pomysł jest taki , żeby wprowadzić krytyków . Czym by się zajmowali ? Oczywiście krytykowaniem a mianowicie serverów ! Bo jak wiecie dużo prezętacjii serverów jest złe np. podają liczbę slotów 100 a jest 10 ... podają , że server jest survival a jest FB . Więc szkoda czasu dla graczy aby marnowali czas wchodząc na takie servery . Krytyk by sprawdzał wszystkie servery wystawiał ocenię np. 1/10 Pisał by uwagi na temat servera i by , także co jest godne w nim uwagi a co się nadaje do zmiany

:)

 

podanie :

 

a tu moje podanie na takiego krytyka

:)

 

działu - Minecraft

 

mam 15 lat

:)

wiem mało ale jestem w miarę ogarnięty na mpc jestem już rok i nie tyczy się to tego konta gdyż kiedyś miałem inne ale przez moją " głupotę " zapomniałem hasła i e-mailu a więc założyłem nowe konto

:)

Do naszego kochanego forum mam dostęp 24/7 mam smartfona komputer , PSP i " laptopa " . Na serverach minecraft znam się bardzo dobrze ! mam sam jeden już 4 miesiące i cieszy się popularnością . Wygłaszam bym skuteczną opinię

:)

. Jeżeli chodzi o moje 30% warma to ten warm jest głównie dlatego , iż zazwyczaj ref-uje swoje tematy o pare godzin za szybko

:(

i za to bardzo przepraszam ! jeżeli chcecie więcej informacji to proszę pisać posiadam : FB , NK , telefon , gg , TS3 , Skype .

 

kontakt z chęcią podam i nie faworyzował bym np. serverów moich znajomych !

 

 

proszę o rozpatrzenie propozycji

:)

zdjął bym moderatorom wielki ciężar gdyż Publikacje serverów to dział bardzo oblęgany ! I wielu moderatorów nie ma czasu na dogłębne przeczytanie tematu

:)

 

 

 

 

 

pytania proszę pisać na wszystkie odpowiem !!!!

 

 

 

 

pozdrawiam administrację

:)

: Woonsz i TheJerona . Przepraszam , że czasami was wkurzam

:)

 

oto jedna z recenzji i uwag :

http://www.mpcforum....rvival-frakcje/

2685090323.png

Zaje**sty nie ? :D

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...