Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[DETECTED] Sirosix 15.4 chams stw wtw and much more


davidq20

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

1319567765-U339575.png

SiroSix 15.4

1319567773-U339575.png

Changes:
- undetected again, aimbot is now vip only
- Added Windows XP ESP(a new esp methode made by me works without worldtoscreen e.t.c.), undetected again
- small wr update
- fixed speed & instant spawn
- Added Super Unl.Ammo <- 100% credits to unknowpk & some to yazzn
- Activated some vip stuff till 04.01.12
- undetected again & undetected again
- activated some vip stuff, added autoammo(&ammothe), added automedic(&medicother), added autovotekick hotkey: V <- credits to unknowpk
- Added AutoVotekick(Antikick) public for some days
- updated & removed some d3d functions will be added back soon
- D3d stuff is back - big thanks to yazzn
- Updatz0red
- Added AntiAbnormalGamePlay for rockets nades e.t.c.(works good at zombie mod, you still get disconnect if you shot to fast or to much)
- undetected again
- Fixed some functions

1319567775-U339575.png

1319567779-U339575.png

XP 32 bit

1319567771-U339575.png

 

 

 

1319567762-U339575.png

 

 

 

 

 

 

 

cheat nie jest mój ja go tylko udostepniam miłej zabawy ;d

1322392946-U421083.jpg
Opublikowano

dopiero gralem pare minut z 15 przed wstawieniem i detected nie bylo wiec nie musisz sie wysilac ;d albo po prostu nie wlaczaj niektorych opcji jak np. rapid fire

1322392946-U421083.jpg
Opublikowano

SS wstaw w img a co do hacka jak zawsze zero crasha gram 1H i dalej nie ma crasha masz lajka za opublikowanie

ps.DL i skan tez mozesz w code

1357468552-U604459.png

By b4rt4z

Opublikowano

po co 2 tematy takie same???

 

http://www.mpcforum.pl/topic/608444-undetected1704sirosix-public-v154-unlammoautoammorapidfirechamsesp-more/

Validating | Members | WarRock Helper | Pro User | Postmaker | MPC WarRock Team|

 

Opublikowano

@up a zauwazyles moze o ktorej ja napisalem?

@2up wiem ze moge w code ale moim zdaniem tak jest latwiej klikasz i cie przenosi nie trzeba nic ctrl+c i ctrl +v

1322392946-U421083.jpg
Opublikowano

Właśnie ściągam.

Oby był undetected jak wcześniejsze wersje.

;]

Jeśli tylko pomogłem to daj like .

 

Dla Ciebie nic a dla mnie motywacja . ;]

Opublikowano

Kurde mnie coś crashuje i pisze detected nie wiem dlaczego a nawet żadnych opcji nie włączam

 

Chociarz ja mam chyba coś ogólnie bo gram bez haka i tez mi pisze party program hack detected może to przez warbota

Opublikowano

Ciamacia!! Cheat spoko , nawet dobrze się gra . Chams i Wallhack nie dzialaja , ale to szczegol ;p Like

22fu7of2onif.png
Opublikowano

jasne dopiero gralem ;D jak chcesz nabija posty to rob to chociaz w jakis inteligentny sposob zaraz zaraz jaka inteligencja....

1322392946-U421083.jpg
Opublikowano

jasne dopiero gralem ;D jak chcesz nabija posty to rob to chociaz w jakis inteligentny sposob zaraz zaraz jaka inteligencja....

nie obrażaj mnie, party program detected nie wyssałem z palca, dwa razy mi wyrzuciło, trzeci raz ja przynajmniej nie zaryzykuje, a poza tym już pisałem, że nie zbieram żadnych lajków i innym dupereli a tym bardziej nie mam po co nabijać postów, jakaś nagroda za to czy coś??

Opublikowano

chams dziala bez problemu

 

@wyjebiecimatke w paczce masz juz nazwy takie same sciagasz rozpakowujesz odpalasz i grasz proste chyba mozesz to miec na pulpicie nawet i bedzie dzialalo ;d

 

 

 

 

 

 

 

zwracam honor up przepraszam ale gralem wczesniej nie mialem party ;/ prosze o zamkniecie

 

jezeli wogole do kogos dciera zeby zamknac ;D

1322392946-U421083.jpg
Opublikowano

pierdolisz glupoty jakos mi nie wyskakuje party program

 

 

chams dziala bez problemu

 

@wyjebiecimatke w paczce masz juz nazwy takie same sciagasz rozpakowujesz odpalasz i grasz proste chyba mozesz to miec na pulpicie nawet i bedzie dzialalo ;d

 

Jak działa , jak nie działa mnie już z 3 razy wywaliło wystarczy poczekac na 15.5 albo najlepiej kupic Vipa i tyle 0 crashów

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...