Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[VM]Zmiana bonusów jak na Tiverii


Tenma

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Raczej drugim polakiem co to zrobil to nie jestes, bo znam kilka osob, ktore zrobil juz to samo co na Tiveri, ale nie koniecznie kazdy musi sie tym chwalic od razu, ale kto co lubi. Nie wnikam...

 

@Co do Nevrasta kolego UP, tak czy siak bedzie nie wypal tak jak pierwszy, ktory byl bardzo wielka bomba, ktora wybuchla od razu.

Tyle w tym temacie.

Opublikowano

Raczej drugim polakiem co to zrobil to nie jestes, bo znam kilka osob, ktore zrobil juz to samo co na Tiveri, ale nie koniecznie kazdy musi sie tym chwalic od razu, ale kto co lubi. Nie wnikam...

 

@Co do Nevrasta kolego UP, tak czy siak bedzie nie wypal tak jak pierwszy, ktory byl bardzo wielka bomba, ktora wybuchla od razu.

Tyle w tym temacie.

 

No to błąd, nie ma dowodu czyli nie zrobili, proste.

sygna.png
Opublikowano

Raczej drugim polakiem co to zrobil to nie jestes, bo znam kilka osob, ktore zrobil juz to samo co na Tiveri, ale nie koniecznie kazdy musi sie tym chwalic od razu, ale kto co lubi. Nie wnikam...

 

@Co do Nevrasta kolego UP, tak czy siak bedzie nie wypal tak jak pierwszy, ktory byl bardzo wielka bomba, ktora wybuchla od razu.

Tyle w tym temacie.

 

W takim razie czekam na dowód.

Opublikowano

Ładnie, przyda się na niektóre serwery. Może udostępnisz sposób innym, i kto był pierwszym polakiem?

=)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...