Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[SS] Inni maja lv obok nicku a ja nie mam pompa :D


matuszny1987

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

to jest robione w gimpie przybliżcie sobie obrazek i popatrzcie widać że wkleił tam kawałek ziemi bo nie pasuje do tej ziemi co jest pod nazwą gildii.

Oszustwo i tyle ;-)

3e34c90ca2.jpeg

 

Dla takich Emocji warto Żyć !

Opublikowano

to jest robione w gimpie przybliżcie sobie obrazek i popatrzcie widać że wkleił tam kawałek ziemi bo nie pasuje do tej ziemi co jest pod nazwą gildii.

Oszustwo i tyle ;-)

 

skoro tak twierdzisz to twoje umiejetnosci graficzne musza byc pro :)

podejrzewam jakiś warunek z nickiem w cliencie ;p

 

komenda :D

 

 

az mi was szkoda i jak zrobie formata to nagram film

Kurwa, mistrz!


VLXxO.png

 

Opublikowano

to jest robione w gimpie przybliżcie sobie obrazek i popatrzcie widać że wkleił tam kawałek ziemi bo nie pasuje do tej ziemi co jest pod nazwą gildii.

Oszustwo i tyle ;-)

Masz coś z oczyma ?

csyt2-signa.png

Opublikowano

Dobrze, a więc rozwieję Wasze wątpliwości. Ten screen jest przerabiany przez jakiegoś amatora.

Skopiowałeś jeden prostokącik z podłoża i wkleiłeś go obok nicku - widać to jeżeli się dobrze przyjrzymy.

Dany prostokąt nachodzi w jakiejś części na nick. Temat do zamknięcia, autor do ukarania za oszustwo.

Opublikowano

Dobrze, a więc rozwieję Wasze wątpliwości. Ten screen jest przerabiany przez jakiegoś amatora.

Skopiowałeś jeden prostokącik z podłoża i wkleiłeś go obok nicku - widać to jeżeli się dobrze przyjrzymy.

Dany prostokąt nachodzi w jakiejś części na nick. Temat do zamknięcia, autor do ukarania za oszustwo.

 

dałeś czadu kochany :) chyba ciebie za wprowadzanie ludzi w błąd dzisiaj wieczorem wstawie filmik :) jakość jest jaka jest bo ss robiony screenshooterem

Kurwa, mistrz!


VLXxO.png

 

Opublikowano

Dobrze, chętnie zobaczę filmik jak będziesz latał po całym mieście i ruszał myszką w około - tylko wtedy będziemy mogli stwierdzić kto ma rację.

Radzę się przyjrzeć wszystkim dokładnie w powiększeniu. Jeżeli macie dobre oczy to wyłapiecie tam prostokąt, jeśli się mylę to zwrócę honor. =)

Opublikowano

modyfikacja clienta lub plikow w bazie i tak jest ;d

 

zadna modyfikacja czego kolwiek

 

Dobrze, chętnie zobaczę filmik jak będziesz latał po całym mieście i ruszał myszką w około - tylko wtedy będziemy mogli stwierdzić kto ma rację.

Radzę się przyjrzeć wszystkim dokładnie w powiększeniu. Jeżeli macie dobre oczy to wyłapiecie tam prostokąt, jeśli się mylę to zwrócę honor. =)

 

juz robie do 20 bedzie :)

 

 

hd i full ekran i wszystko ladnie widac :)

 

http://www.youtube.com/watch?v=B8U-HFYHWyw&feature=youtu.be

Kurwa, mistrz!


VLXxO.png

 

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

quest jak na znikanie lvl po uzyciu itemu na okreslony czas jak z ranga?

  • 4 lata później...
Opublikowano

Przedstawiony w temacie materiał wygasł, dlatego też temat ląduje w archiwum.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...