Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Inne]kamermod, a widoczność zbroji na pandorze


desti2

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Lord Loginus
Opublikowano

Mi zadziałało gdy zainstalowałem moda do pustego folderu usunąłem z niego pack i wkleiłem resztki Moda do clienta.

Gość Lord Loginus
Opublikowano

Spytaj się samego Kamerka. On na pewno coś poradzi.

Opublikowano

Client Pandory ? A co on w sobie ma ? XDD

 

Ale Beka, Musicie ściągnąć Niemieckiego priva, i wkleic moda, koleżanki. :)

36733859559970154671.jpg

Opublikowano

Client Pandory ? A co on w sobie ma ? XDD

 

Ale Beka, Musicie ściągnąć Niemieckiego priva, i wkleic moda, koleżanki. :)

 

Ma pliki odpowiadające chyba za to nie ?

A co ma client niemieckiego serwera bo nie czaje już wogóle ....To że niby ma 1000 nowych broni itp .. To nic nie da :/

sygnatura to nie miejsce na takie oferty, skorzystaj z działu giełda.

Opublikowano

Przerzućcie z pandory z folderu pack pliki:icon.eix/epk i item.eix/epk i z locale_pl wyciągnijcie item_proto i item list .wklejcie to do metin2 pl z modem i gitara :)

 

 

Miałem klienta pandory więc zamieszczam wam paczuszke:

 

Pobierz:

http://speedy.sh/UH3Hd/icon.item.item-proto.item-list.zip

 

Scan:

http://virusscan.jotti.org/pl/scanresult/3b39985ecfe963eaaf49a38a1d804403ec136717

Opublikowano

Ściagnąłem pl , zainstalowałem moda, skopiowałem te pliki co napisałeś i wkleiłem do pl packa i dupa , nadal nie wczytuje.

Opublikowano

Ściagnąłem pl , zainstalowałem moda, skopiowałem te pliki co napisałeś i wkleiłem do pl packa i dupa , nadal nie wczytuje.

 

bo zle to zrobiłeś :)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...