Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

WIN7 64BIT- Nie mogę wejść do gry -Adobe AIR Debug Laucher"


StudzeKisiel

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nowego windowsa 7 64bit zainstalowałem kilka dni temu.

Gdy wybieram postać, zatwierdzam i powinno wyskoczyc logo lola nie wyskakuje nic. W okienku lola pisze mi "gra w toku" lecz tak naprawde nic mi się nie włączyło i nie wyświetliło.

Posiadam:

-Adobe air

-Net framework 4

-microsoft visual coś tam

-internet explorer 9

-adobe flash

I kiedy powinna włączyc mi się gra wyskakuje takie coś

35mjnd5.jpg

Znalazłem na stronie lola taką instrukcję

 

Note:

When you reinstall a newer version of adobe air, it doesn't get installed into LoL's adobe air.

 

Solution:

You DO NOT have to uninstall, and reinstall LoL

 

1. Install the newest version of Adobe Air at:

http://get.adobe.com/air/

 

(Make sure LoL is shut off)

2. Go to the LoL directory:

Riot Games\League of Legends\air\Adobe AIR\Versions\1.0

 

3. Delete everything inside (ex. Resources Folder, Adobe Air Application Installer.exe, Adobe Air Application Installer.swf, Adobe Air.dll)

 

4. Go to the Adobe Air directory:

C:\Program Files\Common Files\Adobe AIR\Versions\1.0

 

5. Copy all the files in "C:\Program Files\Common Files\Adobe AIR\Versions\1.0" over to "Riot Games\League of Legends\air\Adobe AIR\Versions\1.0"

 

6. Now finally run League of Legends with the latest Adobe Air.

 

And the "Adobe Air Debug Launcher" error, should not pop up anymore.

 

This is because LoL installs an older version of Adobe Air to use, and if we manually replace the older version with the new version it should be working.

lecz w punkcie 4. w C:\Program Files\Common Files nie mam folderu Adobe AIR. Dlaczego? Mam go zainstalowanego.

fjlw0o.jpg

Opublikowano

Też miałem problem z Adobe Air, ale nie problem taki jak ty, wyskakiwało że źle zainstalowane.

 

Spróbuj tak:

-usuń doszczętnie Adobe Air (razem z rejestrem)

-usuń pliki

-DYSK:\

Program

Files\League of Legends\rads\downloads\releases\live\projects

i usuń dwa foldery lol_air_client i lol_game_client

-Ewentualnie przeinstaluj całego lola.

Opublikowano

Wydaje mi się czy masz ace? Spróbuj jeszcze raz zainstalować adobe air w folderze z lolem ewentualnie zrób reinstall

Tak mam ACE. Air instalowałem kilka razy i nie da się wybrać w którym miejscu jest zainstalowany. Chyba że chodzi Ci o instalacje z folderu lola.

Też miałem problem z Adobe Air, ale nie problem taki jak ty, wyskakiwało że źle zainstalowane.

 

Spróbuj tak:

-usuń doszczętnie Adobe Air (razem z rejestrem)

-usuń pliki

-DYSK:\

Program

Files\League of Legends\rads\downloads\releases\live\projects

 

i usuń dwa foldery lol_air_client i lol_game_client

 

-Ewentualnie przeinstaluj całego lola.

Sprawdzę to i odpisze.

fjlw0o.jpg

Opublikowano

Jedynym wyjściem z tej sytuacji to wyczyszczenie adobe air np. ccleanerem i potem ściągnięcie nowej instalki z adobe i install.

 

Samemu sprawdzałem.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...