Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Zakończony][Diss] Maka vs. Śpioch


Majken

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

1321146730-U250803.png

Wyzywajacy: Makavelli

Wyzwany:

Wstawianie prac do: do 3 dni

Glosowanie do: do 3 dni

Tematyka: Standard? / albo dogadamy się na PW :D

Notatka: 16 wersów

 

 

yoooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo

1343548143-U383429.png
ExKid FanART | Gold Member | ExMentor | ExMMT Recenzent | ProUser | Postmarker | Blue Member | Random 2k11!

Wszystko O Mnie:


Mój Fanpage:
https://www.facebook.com/Majken.Majki
 

Moje kawałki na YouTubie:

http://www.youtube.com/user/tvMajken/videos


Galerie:

- Moje Dema na YouTube
- Zwykła galeria Teksty/Dissy
Staż na Forum:
Wygrane Pojedynki - 128
Przegrane Pojedynki - 47
Remisy - 6
Tutoriale:
Mam ich 10 znajdziecie wszystkie na profilu.
Dziękuje że zaglądacie do działu: Pojedynki

Opublikowano

Mogę ?

 

Pisałem na Gadu. =)

 

Okej, to z tematem. Twój to : Flaga na maszt.

 

Moje, temat : Oldschool.

 

 

 

Mój oldschool to klasa -jebany walkman i trapmki

Nie jak u Ciebie bananie, za hajs od starych najki,

Zdejmij klapki z oczu, Ty nie wiesz co to stara szkoła

Jak 20 lat temu jeszcze krążyłeś w ojca worach.

Dla Ciebie "Od przedszkola do Opola" to wspomnienia z dzieciństwa,

Dla Mnie koncerty rapu na dwójce albo na Vivie freestyle,

Dałeś temat jak pizda, bo masz o nim pojęcie jak papież

o ruchaniu młodych dziewic w pierdolonym celibacie,

Twój oldschool to pampers albo rajstopy na dupie,

Gdy matka puszczała Ci Boysów u Mnie leciał wciąż Wu-Tang,

Teraz Cię nauczę, pokrak jak Ty nie było tutaj kiedyś,

Każdy reprezentował z dumą, a Ty idioto rap kaleczysz,

Widzisz wyraźnie jak krecik, zaślepiony nieszczerymi opiniami,

Nikt nie da Ci szacunku. Jesteś jebnięty więc zamilcz.

Chuj z błaznami jak Ty, Mój oldschool to baggy i kasety z rapem,

Twój to kołyska, cycek matki, śpioszki i smoczek w japie.

Ten rap to inny wymiar, z kosmosu biorę każdy panczlajn,
Ciebie podobno nic nie zatrzyma? #Grawitacja
Naginam prawa, rządzę fizyką, istny Newton w wersach,
bo zostawiam Cię na glebie suko.. w cząsteczkach.

Opublikowano

Ha! Wiedziałem :D Kochanie, ale mi wjebiesz :D

// Dobra Twoja tematyka: Old School.

 

//

Ta scena jest jak łódź, jest sztorm ale płyniemy dalej

Robisz błędy jak Haus, próbujesz być ponad stanem!

Z całym arsenałem, pociski miażdżą twoje pauncze

Rozkroje ci brzuch, a z kiszek zrobię skakankę!

Zawieszam flagę na maszcie, wtykam Ci knebel w japę

Ciota nic już nie powie, bo zamknąłem go w karcer!

Mój kartel, to załoga to klika z którą wiążę przyszłość!

A ty tym marnym hujstwem ukazujesz swoją niższość!

Niszczę cię jak Flint w tym beefie flaga na maszt!

Bośniaka to Ty, więc swoją mordę kurwa spław!

Przychodzi twój kat! Który zna się na tym rapie!

Masz samych wrogów w mieście, farba z nosa kapie!

Twój rap równy atrapie, jakieś cycki, smoczek, kołyska?

Wyżalasz opinie ze swojego chorego dzieciństwa!

Niewyspany marna dziwka, spierdoliłeś z tego forum!

Jesteś kurwo dla mnie nikim - weź to do odbioru!

 

Głosujcie..

1343548143-U383429.png
ExKid FanART | Gold Member | ExMentor | ExMMT Recenzent | ProUser | Postmarker | Blue Member | Random 2k11!

Wszystko O Mnie:


Mój Fanpage:
https://www.facebook.com/Majken.Majki
 

Moje kawałki na YouTubie:

http://www.youtube.com/user/tvMajken/videos


Galerie:

- Moje Dema na YouTube
- Zwykła galeria Teksty/Dissy
Staż na Forum:
Wygrane Pojedynki - 128
Przegrane Pojedynki - 47
Remisy - 6
Tutoriale:
Mam ich 10 znajdziecie wszystkie na profilu.
Dziękuje że zaglądacie do działu: Pojedynki

Opublikowano

Czy tu w ogóle ktokolwiek zwraca uwagę na ilość odwołań do tematu? Chyba w pojeździe na temat to powinno być ważne, nie? / Tak, jestem obrażonym dzieciakiem, bo przegrywam. /

Ten rap to inny wymiar, z kosmosu biorę każdy panczlajn,
Ciebie podobno nic nie zatrzyma? #Grawitacja
Naginam prawa, rządzę fizyką, istny Newton w wersach,
bo zostawiam Cię na glebie suko.. w cząsteczkach.

Opublikowano

Głos na Niewsypany .

 

Up.

Popieram Cię kolego .. jeśli ktoś dał tematykę to należy się jej trzymać...Tak jak by ktoś mnie wyzwał na pojedynek graficzny tematyka: Digital Painting a ja wrzucam wideo ...

Nie liżcie du** tylko głosujcie na to co wam się podoba i to co jest związane z tematem !

1363095337-U286162.png

Opublikowano

Niewyspany - Masz łatwy temat, niezbyt się postarałeś śpioszku.

 

Makavelli - Miałeś o wiele trudniejszy temat, lecz też mnie nie zadowala.

 

Głos ! neutral ! - Jestem za tym, by dać z parę zdań obu userów.

36733859559970154671.jpg

Opublikowano

Niewyspany - Masz łatwy temat, niezbyt się postarałeś śpioszku.

 

Makavelli - Miałeś o wiele trudniejszy temat, lecz też mnie nie zadowala.

 

Głos ! neutral ! - Jestem za tym, by dać z parę zdań obu userów.

 

Każdy temat może być łatwy (o ile nie jest nim jakieś wyszukane, nieużywane na codzień słowo, którego definicja zawiera się w jednym zdaniu), wystarczy troszeczkę się zastanowić i pomyśleć. Nie Ja sobie dobierałem temat, poza tym Ja rzuciłem pierwszy , więc skoro Mak ma o wiele trudniejszy mógł dać i Mnie trudniejszy. :)

 

 

Jeśli Ja się nie postarałem to jestem ciekaw jak Ty byś się postarał, zobacz ile wersów dotyczy Oldschoolu. :)

 

Poza tym co masz na myśli pisząc " [...] by dać parę zdań obu userów " ?

Ten rap to inny wymiar, z kosmosu biorę każdy panczlajn,
Ciebie podobno nic nie zatrzyma? #Grawitacja
Naginam prawa, rządzę fizyką, istny Newton w wersach,
bo zostawiam Cię na glebie suko.. w cząsteczkach.

Opublikowano

Boraletto- Dostał taki temat jaki wymyślił mu przeciwnik... On mógł się bardziej postarać z wymyśleniem tematu a nie teraz szufladkujesz kto miał łatwiejszy temat.

 

Głos na Niewyspany. Więcej odwołań do tematu, przy tym trafne punchliny. Ciekawie złożone wersy.

Stoprocent_Sygnatura_Signature_by_XKaktusX.jpg
Opublikowano

Masz samych wrogów w mieście, farba z nosa kapie!

Twój rap równy atrapie, jakieś cycki, smoczek, kołyska?

 

Maka. ;)

tumblr_nrthjyZ6c31u4ug6zo1_500.gif
exMPC Media Team Lider || exMPC Graphic Team || exModerator || exMentor || VIP

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...